2019 рік приніс із собою чимало подарунків для активних туристів.

Від тепер з України планується запуск нових авіарейсів та відкриття декількох нових напрямків. Ви зможете вирушити до нових європейських міст прямим рейсом із аеропортів країни, а не перейматися втомливими пересадками. Зокрема, український авіаперевізник Sky Up запустить нові рейси до декількох середземноморських міст. З 21 березня з аеропорту «Київ» ви зможете вирушити до сонячного міста Ларнака, що на острові Кіпр, з 26 квітня розширити свої горизонти, пізнавши італійський Неаполь, з  першого дня літа зможете подорожувати до португальської Фари та італійського Ріміні, а з 2 червня з’явиться можливість відчути справжній гарячий іспанський колорит і вирушити до Аліканте  або сицилійської Катанії.

Sky Up пропонує своїм клієнтам подорожувати на борту нового літака Вoeing 737-800. Але це ще не всі напрямки, які ви зможете відкрити для себе із Sky Up. З 25 травня літаки цієї авіакомпанії регулярно літатимуть у Батумі, а вже з 26 квітня ви зможете з легкістю дістатися до острова вічної весни- Тенеріфе, який є найбільшим і, мабуть, найпопулярнішим островом, серед всіх, що входять до складу знаменитих Канарських островів. З 31 березня туристи також зможуть вирушити на крилах Sky up у столицю Чорногорії-Подгорицю та в місто Карлові Вали, що знаходиться у західній частині Чехії. Авіакомпанія планує також відкрити перший рейс зі Львова до славетної Праги- столиці Чехії та збільшити кількість рейсів до болгарського міста Буграс, що знаходиться на чорноморському узбережжі. Стане простіше подорожувати і по Україні: 2 червня з Києва та Харкова можна буде вирушити до Одеси.

Угорський лоу-костер, який гарно зарекомендував себе на українському ринку Wizz Air також планує вводити нові рейси. Авіакомпанія збирається відкривати новий напрямок із Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького до найбільшого міста Данії і столиці цієї країни- Копенгагена.

З 1 березня літаки цієї компанії літатимуть до Риги із аеропорту «Київ», а з 2 березня відбуватимуться регулярні рейси до німецького Бремену та данського Біллунду. З 5 квітня зі столиці України Wizz Air відкриє рейс до старовинного польського Кракова.

Ще один відомий ірландський лоукост Ryanair теж запроваджує нові рейси із аеропорту «Бориспіль». Із 1 квітня з’явиться можливість подорожувати до Манчестера, із 2 квітня зануритись в епоху античності, вирушивши до грецьких Афін, із 3 квітня з’явиться 2 нових рейси: до столиці Боглгарії-прекрасної Софії та до міста Пафос, що на Кіпрі, із 2 травня туристи зможуть наповнитись унікальним ірландськм колоритом, вирушивши до Дубліна.

Earnest Airlines теж мають чим здивувати. Із 23 березня ця авіакомпанія запроваджує рейс із аеропорту «Київ» до італійської Генуї.

Із 1 квітня латвійська авіакомпанія airBaltic розпочне польоти зі Львова до Риги, також австрійський авіаперевізник Laudamotion з 1 лютого запускає рейси з аеропорту “Бориспіль” до Відня. І ще одна хороша новина: українському авіаперевізнику Jonika Airlines вже надали дозвіл на польоти між Києвом та німецьким Кельном. Тепер рейси здійснюватимуться двічі на тиждень.