Скандинавські країни є не менш цікаві та захоплюючі в плані туризму, ніж європейські. Абсолютно унікальною і вражаючою державою є Норвегія, яка, мов магніт, притягує туристів своїми дивовижними красотами.

Головним надбанням і багатством країни є її прекрасна природа. Тут відкриваються неймовірні краєвиди та пейзажі, від яких затамовуєш подих, а по шкірі пробігають мурашки, саме тут приходить відповідь на запитання: «що таке первозданна природа?».  Тут усе дихає гармонією : густі зелені ліси, мальовничі гори, бурхливі ріки, озера і неземної краси знамениті фіорди, які є справжнім природнім дивом . Самі  місцеві мешканці дуже дбають і бережуть своє надбання і гордість-природу та ідеальні ландшафти, тому в Норвегії ви не зіткнетесь із засміченими узбіччями чи проблемою браконьєрства.

Ця країна однаково приваблива як влітку, так і взимку. Взагалі туристу раді тут в будь-яку пору року. Влітку у вас буде можливість підкорити одну із казкових норвезьких вершин, здійснити прогулянку по гірських хребтах, покататися на байдарках, а рибалки зі стажем зможуть насолодитись рибальством і скуштувати свій улов. Взимку шаленою популярністю користуються гірськолижні тури, а основною розвагою стає катання на санах, лижах, снігоходах чи сноубордах.

Фантастичні панорами тут відкриваються з усіх куточків не залежно від пори року. Аби краще оглянути природні красоти, варто скористатися знаменитою залізницею Фломсбана, а щоб відчути себе частинкою цієї природи не упустіть можливості зазирнути до національних парків та численних заповідників. У зимовий період ви зможете власними очима побачити абсолютно унікальне явище-північне сяйво, коли небо виграє різними кольорами. Це унікальне фантастичне явище, яке, саме по собі, вартує того, аби вирушити до Норвегії.  Окрім природніх пам’яток тут доволі багато й культурних та історичних: чимала кількість тематичних музеїв, галерей, пам’ятників, дивовижних скульптур та інших цікавих визначних місць . Не можна не помітити значний вплив вікінгів на становлення і розвиток культури у Норвегії і взагалі на свідомість пересічного норвежця.

Ця держава характеризується високим рівнем життя та є досить розвиненою, а самі норвежці досить гостинні, проте стримані люди. Без сумніву, ця казкова скандинавська країна зовсім нетипова і не схожі ні на яку в цілому світі, вона має свій характер, а дух вікінгів відчувається по сьогоднішній день. Тут усе неймовірне і гармонійне, а природа гіпнотизує свою красою. Тому, якщо ви хочете вирушити у  тур, збагатитись новими враженнями і відкрити для себе щось по-справжньому нове та цінне-вирушайте до Норвегії. А найкращим варіантом для подорожі стане автобусний тур, адже це зручно, вигідно та не потребує особливих клопотів.