Для любителів гірськолижних курортів та активного зимового відпочинку є чудова новина: у Норвегії ще з 30 листопада відкрились прекрасні гірськолижні траси курорту Трюсиль, який є найбільшим у країні. Тут ви зможете покататись на лижах чи сноубордах. Курорт може прийняти одночасно до 12000 людей і пропонує своїм гостям чудове спорядження. Про найменших відвідувачів теж подбали, обладнавши дитячу зону «Евентюр» .

На схилах гір постійно працюють і  снігові пушки, які є джерелом штучного снігу. Ті, хто відвідали Трюсиль у перший тиждень відкриття, отримали приємний бонус: знижку -40%. Ще один не менш прекрасний норвезький курорт Хемседал теж уже відкрився і ласкаво запрошує гостей підкорити екстримальні траси. Нещодавно там також пройшов захід, де гостям пропонували абсолютно безкоштовно спробувати нові лижні та сноубордні спорядження від провідних брендів. Подібні акції проходили і в Трюсилі та шведському Орі.

Дані курорти є власністю компанї SkiStar. Зазначена компанія управляє також і відомими швецькими курортами Селен і Вемдален.