Однією із найпопулярніших розваг для туристів, які відвідують Стамбул, є казкові прогулянки на круїзних лайнерах. Особливо популярними вони є для жителів Палестини, Бахрейну та Кувейту. Вирушаючи в круїзний тур, який триває три години, турист крім того, що отримує море вражень, то ще і чудове обслуговування на борту судна. Гостям пропонують велике різноманіття безалкогольних напоїв, страви арабської кухні, а також всілякі розваги: народні танці, цікаві п’єси, захоплюючі постановки, туристів також розважають співаки із арабських країн, якими часто є біженці із Сирії.

Розважальну програму завершує вистава, що має на меті висвітлити турецько-арабську дружбу та та показати трагічну нотку- війну на Близькому Сході. Ця драматична частинка вистави показує сльози, страждання і висвітлює справжнє бажання мусульман жити мирно . Ці тури є нічними і розпочинаються зазвичай о 21:00.  Капітан лайнера Мурат Селен заявив, що вони приймають арабських туристів на борту уже 4 роки і стверджує, що минулого року спостерігався особливий інтерес до таких водних прогулянок. Тому це дає підстави припускати, що цього року охочих туристів стане ще більше. Один із працівників палуби, який є сирійським біженцем у Туреччині сказав, що палубу прикрашають верблюдами та Санта Клаусами, адже це не тільки привертає увагу туристів, а й несе глибший контекст: фігурки верблюдів встановлені спеціально для гостей із Близького Сходу, а Санті Клаус-для християнських туристів. Ці фігурки використовуються, аби показати, що не має жодної різниці між мусульманами та християнами.

Багато сирійських біженців працюють на цьому судні, зокрема один із них, що працює офіціантом сказав, що попри те, що він небагато заробляє, та все ж його заробітна плата дозволяє йому втілити свої бажання. Працівник також висловив подяку турецькому народу та правлінню за те, що допомагають і приймають біженців і не лише з Сирії а й з Іраку, Палестини та інших держав.