На роботу за кордон? На роботу в Литву?

Департамент міграції Литви назвав, кількість українців, які проживають та працюють в цій країні.

Статистика свідчить, що з кожним роком, українців в Литві все більшає та більшає. До прикладу, в 2017 році в Литву прибуло майже в два рази більше іноземних громадян, ніж роком раніше. Більшість іноземців – жителі України.

«Наші українці всюди» – так говорить багато, і це факт. Народ шукає вирішення фінансових питань за кордоном, тому що там є можливість отримувати порівняно хороший заробіток.

Згідно з даними департаменту міграції Литви, в 2017 році дозвіл та трудові візи на підставі наявності робочого місця, видані 34 500 іноземцям, серед яких – 20 000 українці. Ще в 2016 році, в Литву прибуло 18 000 чоловік, 10 000 – українців.

Так багато українців обирають Литву, тому що країна пропонує багато різних вакансій + спрощену систему оформлення візи.

Експерти говорять, що трудова міграція в Литву неминуча, тому що країні не вистачає працівників.

Яку роботу обирають українці в Литві?

Українці, що їдуть в Литву, обирають роботу:

  • Водій-далекобійник
  • Бетонщик
  • Муляр
  • Монтажник корпусів кораблів
  • Зварювальник

Робота в Європі стає тільки більше популярною для українських заробітчан. Народ здебільшого відправляється в Польщу, Чехію, Литву, Німеччину, Данію та інші країни Шенген зони.

Ми пропонуємо роботу в Європі: різні вакансії для чоловіків, жінок, сімейних пар, робота з досвідом та без попереднього досвіду, зі знанням іноземної мови та без них (підбір вакансії індивідуально – безкоштовна консультація фахівців з пошуку роботи – допомога в оформленні документів для легального працевлаштування за кордоном). Детальніше дивіться тут.