Любите відпочинок в Туреччині? А чи ви знаєте про особливості кожного регіону Туреччини? Зберігайте собі підбірку, щоб завжди впевнено обирати курорт САМЕ для вас!👇
⠀⠀

Кемер
Прекрасна природа, дивовижно красиві гори. У Кемері є тихі сімейні готелі і є бари для веселої молоді. Пляжі галькові тому дуже чисте море.


Сіде
Його вибирають сім’ї з дітьми. Тут піщані пляжі з зручними спусками в море. Захоплюєтеся історією і культурою? Тоді прогуляйтесь до центру самого Сіде, де можна насолодитись руїнами античного міста.


Анталія
Це курорт для тих, хто обожнює шопінг і великі торгові центри. У міських готелях Анталії любить відпочивати молодь, тому що тут все поруч – пляж, бари, дискотеки і магазини.


Белек
Курорт 5-зіркових клубних готелів. Розслаблююча атмосфера спокійного елітного відпочинку. Пляжі Белеку відзначені Блакитним прапором. Приїжджайте сюди, якщо вас цікавлять кращі SPA-процедури, гольф і прогулянки верхом.


Аланія
Курорт дуже популярний у сімей з дітьми та відомий своїми демократичними цінами. Аланія розташована на південь від інших курортів Туреччини, тому пляжний сезон тут найтриваліший.


Мармарис
Якщо ви не уявляєте собі відпочинку без нічних клубів і дискотек – вам сюди. Це веселий, молодіжний курорт з вируючим нічним життям. Гарне місце для фотосесії на фоні яхт.


Бодрум
Тут відпочиває золота молодь, місцеві знаменитості. Курорт для любителів комфорту і тусовок.
⠀⠀