Найпопулярніший курорт Філіппін відкрили для туристів після перерви у півроку на відновлення природи. Багато міст живуть за рахунок туризму, але часто мандрівники приносять чимало шкоди. Так, через потік численних туристів 26 квітня 2018 року був закритий для відвідування тропічний острів Бокалі. Мандрівники своєю діяльністю нанесли чималої шкоди острову, зокрема природним пам’ятками,  і його закрили на відновлення.

Шість місяців  без туристів і один із найпопулярніших островів Філіппін знову готовий приймати іноземних гостей. У квітні минулого року влада прийняла рішення про закриття на деякий час острова для мандрівників, пояснюючи це тим, що останні своєю діяльністю завдали чималої шкоди і природі потрібно трохи відпочити та відновитись. За ці півроку на острові проводились різні екологічні роботи, ретельна очистка від сміття. В період закриття Бокалі багато працівників сфери обслуговування та туризму зазнали втрат та чималих збитків. Частина працівників взагалі потрапила під скорочення, ще частина не встигла розпродати свої товари.

Багатьом відпочиваючим настільки полюбився цей остів, що вони до останнього відмовлялись його покидати, деяких туристів навіть доводилось вмовляти  поліції покинути Бокалі. Після шести місяців реабілітації, острів знову готовий приймати мандрівників, туристи знову можуть насолоджуватись чудовою природою і прекрасним відпочинком тут.