Найкращий в світі сімейний готель знаходиться в Італії. Тому можете сміливо купувати тури в Італію та бронювати «місце під сонцем» в найкращому на увесь світ готельному комплексі.

Cavallino Bianco Family Spa Grand Hotel

Найкращий у світі готель визнано Cavallino Bianco Family Spa Grand Hotel, який знаходиться неподалік від міста Больцано, що на півноч Італії.

В готелі є власна ігрова зона, яка займає майже 1000 квадратних метрів.  Він також оздоблений СПА, для того, аби туристи змогли якомога краще розслабитись. В свою чергу для маленьких туристів, на території готелю знаходиться зоопарк, траса для авто гонок на міні-автомобілях. Всіх гостей готелю пригощають безкоштовними прохолодними напоями та пригощають морозивом в необмежених кількостях.

Середня вартість проживання в готелі за одну добу, становить 657$

Salinas do Maragogi All Inclusive Resort

Друге місце в рейтингу кращих у світі готелів, зайняв комплекс Salinas do Maragogi All Inclusive Resort в Марагожі, що в Бразилії. Ціна за номер в цьому готелі дорівнює 254$

The Reserve at Paradisus Palma Real

The Reserve at Paradisus Palma Real – готель, який зайняв третє місце в цьому рейтингу. Середня вартість номера становить 497$

Рейтинг готелів був складений завдяки відгукам користувачів мережі, які під час подорожей зупинялися в готелях за останній рік.

Купуючи тури 2018 разом з нами, Ви маєте можливість відпочивати в одному з кращих місць світу!!! Чесно Вам кажемо😉

Для замовлення путівки, телефонуйте:

(097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675

Читайте також:

Тури в Хорватію 2018: чи справді в країні не розвинена туристична інфраструктура?

Без паніки!!! Ти теж встигнеш відпочити!!! Тури в Грецію 2018!!!