Автобусні тури існують для того, аби мандрівник зміг побачити історичні місця, цікаві європейські куточки на власні очі, витрачаючи на це все по-мінімуму: часу, коштів та нервів. Часу –  тому що, автобусні тури зазвичай розраховані на те, аби туристи змогли побачити тільки найцікавіше не витрачаючи лишнього часу на щось неважливе, коштів  – сьогодні, є різні автобусні тури: і дешевші, і дорожчі, і середньої ціни. Тому обрати автобусний тур Європою може дозволити собі практично кожен. І нервів, які часом потрібно потратити на пошук житла, планування маршруту, візові питання. Зазвичай автобусні тури сплановані наперед і все передбачено, від Вас вимагається тільки присутність. А щодо візових питань, то зауважимо, що багато туристичних агентств допомагають у відриті необхідної візи і ми в тому числі.

Нагадаємо, що ми колектив, який завжди з задоволенням допоможе Вам підібрати доступний автобусний тур, що неодмінно допоможе відпочити на всі 100%.

Які автобусні тури Європою, що відправляються зі Львова, вигідні сьогодні?

 1-lviv-chehia

Львів-Чехія

Зазвичай такий тур триває 4 дні та коштує в середньому 50 євро.

В тур включається оглядова екскурсія Праги. Під час подорожі у Вас буде можливість прогулятись історичними вуличками Праги, дізнатись про особливості Старого міста, побачити будинок, де народився відомий письменник Франц Кафка. А на Карловому мосту можна буде загадати бажання, і якщо Ви це зробите тут, то воно обов’язково здійсниться.

2-ugorchuna

Львів-Угорщина

Поїхати в Угорщину можна всього за 80 євро на двох. Ціна виглядає привабливо, чи не так?

Можливість побачити Будапешт, відвідати екскурсію історичними пам’ятками Угорщини та провести вільний час смакуючи смачне угорське вино – ось, що можна зробити під час туру Львів-Угорщина.

3-pariz

Львів-Франція (Париж)

Відправитись до однієї з найромантичніших країн Європи – Франції, можна в середньому за 180 євро на 6 днів.

Не дарма Карл V, говорив, що Париж – це не місто, це цілий світ!

Тур в Париж мріє здійснити багато туристів. Привабливість, історичність, загадковість – це все про французькі вулички, страви та гармонію у всьому.

Мабуть, кожен хоча б раз бажає побачити Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Лувр та попити каву у знаменитих на увесь світ кафетеріях.

4-amsterdam

Львів – Париж, Рим, Амстердам на 6 днів, може становити 200 євро

Париж – столиця Франції, столиця романтики і почуттів. Рим – Італія, мода, шопінг, чудові історичні пам’ятки. Амстердам – столиця Нідерландів, вродлива природа, що дозволить зробити незабутні фото на згадку.

І тільки уявіть собі, що цю всю красу можна побачити відправляючись в автобусний тур Європою за доступною ціною.

5-krakov

Львів-Краків

Вік-енд у Кракові на три дні коштуватиме близько 72 євро. Якщо хочеться урізноманітнити вихідні дні, радимо обрати даний тур і розслабитись слухаючи історію сусідньої Польщі.

6-hveucaria

Львів-Угорщина-Швейцарія

Природа, історичні пам’ятки, сильна гірська краса – це те, що на Вас чекатиме під час туру. Який в середньому коштує в межах 160 євро з людини (6 днів).

7-tury-evropa

автобусні тури +по європі зі львова

Набридло проводити вихідні вдома? Сумно і не цікаво? Тоді скористайтесь можливістю пізнати таку близьку Європу. Подорожуйте різними країнами, обирайте для себе найкращі емоції! В свою чергу, наші менеджери Вам у цьому зможуть допомогти, запитуйте за гарячі путівки, актуальні автобусні тури і ми проінформуємо та допоможемо підібрати тур саме для Вас!

Автобусні тури  Європою – часом це саме те, що потрібно для вдалих вихідних!