Відпочинок на Мальдівах-суцільне задоволення та екзотика, але для туристів, які шукають гострих відчуттів і чогось по-справжньому нетипового та оригінального, відкрили готель, який знаходиться під водою.

Якщо ви хочете провести ніч на одинці з океаном та його мешканцями і готові заплатити 50000 доларів, тоді тут чекають саме на вас. Цей готель має два поверхи, один з яких знаходиться під водою, інший над.  На верхньому поверсі, що над водою знаходиться спортзал, кімната дворецького, приміщення охоронців, вітальня, кухня, бар, їдальня і вхід на терасу. Нижній поверх занурений на глибину 5 метрів, звідки відкриваються фантастичні панорами на океан. На цьому поверсі у вашому розпорядження спальня, гостьова і ванна. Весь готель розрахований на те, аби прийняти дев’ятьох гостей, які зможуть відвідати також і ресторан, в якому готують вишукані стави із свіжих морепродуктів.

Така підводна вілла називається «Коралл» і вписана в острівний риф. Побудова такого незвичного готелю обійшлась у 15 мільйонів доларів.