На деяких пляжах туристам забороняють палити цигарки. Такі заборони ввели і не певних пляжах іспанського курортного міста Лорет-Де-Мар. Про такі нововведення інформують людей та просять звертати увагу на надписи: «Зона без диму», які представлені на декількох мовах.

Справді, не надто приємно наступати на недопалки, ідучи красивим пляжем, до того ж це засмічує навколишнє середовище. Проте не на всі пляжах Іспанії забороняється палити, а лише на тих, які позначені голубим прапорцем, що свідчить про високий рівень обслуговування та унікальні природні характеристики. Даний закон був прийнятий ще з початку минулого року, проте вступив в дію лише з початком літам.

Одним із найкращих пляжів Лорет-Де-Мару вважається Sa Boadella, тому тут заборона на куріння поширюється на всю його територію.

На інших чотирьох пляжах курорту така заборона діє лише в зонах, де купаються діти, відпочивають сім’ї і представлені різноманітні розваги для сімейного дозвілля: міні-клуби, спортивні ігри, тощо.

Місто Лорет-Де-Мар вважається одним із найкращих курортів Каталонії і тут щорічно відпочивають багато туристів з різних країн, тому і представники влади запровадили закон, що передбачає заборону куріння на пляжах, аби очистити територію та зробити її ще красивішою та охайнішою.

Як зауважив представник муніципалітету  Жорді Оробітг таке рішення було прийняте на основі подібного нововведення , яке було запроваджене у Галісії. За час прийняття закону про заборону паління на деяких ділянках пляжів уже лунали нарікання та невдоволення деяких туристів, проте не зважаючи на це, закон продовжуватиме діяти надалі.