Прекрасний бонус та чудова новина для туристів- від тепер державні музеї в Італії можна буде абсолютно безкоштовно відвідати протягом 20 днів у році. Раніше в рамках акції «Неділя в музеї» безкоштовний вхід в державні музеї був 12 днів в році, але таким проектом були незадоволені місцеві жителі.

Неодноразово звучали скарги та нарікання на те, що через таке нововведення в закладах культури спостерігаються цілі натовпи туристів у вихідні, що, в свою чергу, створює певний дискомфорт та незручності для місцевих мешканців. Дана акція була започаткована у 2014 році, а влітку 2018 її довелося скасувати. Тепер міністерство культури Італії прийняло рішення про те, що варто зробити безкоштовним вхід у всі державні музеї в період з 4 по 10 квітня, а наступні два тижні безплатних відвідувань музеї зможуть розподілити самостійно.

Крім цього, музеї зможуть збільшити число безкоштовних для відвідувань днів, якщо вважатимуть за потрібне. Про графік безкоштовних для відвідування днів туристи зможуть дізнатися на сайті того чи іншого музею.