Престижна американська мережа готелів класу «люкс» Four Seasons починає реалізацію свого другого грандіозного проекту на іспанській землі. Перший комплекс Centro Canalejas буде красуватися у Мадриді, відкриття якого планується вже незабаром. Ціни на проживання в номері площею від 45 до 400 квадратних метрів будуть становити від 500 євро за добу до 12000 євро.

З приводу реалізації другого проекту, то повідомляється, що фешенебельний, розкішний п’ятизірковий готель буде побудований у Марбельї .Розташується комплекс на першій береговій лінії і зможе вразити навіть найбільш затребуваного та прискіпливого туриста. Крім того, американська компанія планує також побудувати тут декілька житлових будинків. Місто Марбелья невпинно розбудовується, розвивається, тут створюється інфраструктура. Попри те, що план забудови міста від 2010 року був анульований, бельгійська компанія Immobel та американська Four Partners ведуть роботи по розбудові Марбельї. Ці два забудовники вперше вийшли на іспанський ринок.

Варто зазначити, що компанія  Four Partners займається реалізацією двох проектів Four Seasons на півдні Флориди. Повідомляється, що один із цих проектів буде поєднувати в собі розкішний готель класу «люкс» та приватні лакшері апартаменти такого ж високого рівня. З приводу побудови проекту у Марбельї, то автори ідеї прогнозують, що цей комплект стане найрозкішнішим не лише в Андалусії, а й в усій Іспанії.