Тури до Єгипту горять цілорічно! Гарячі путівки в цю країну-це не просто вигідно, це дуже вигідно. Ви можете чудово відпочити і, при цьому, непогано зекономити. Везучі туристи зможуть вирушити до Єгипту і за 400 доларів за двох. Чого ж варто очікувати від гарячого туру? Всього того ж самого, що і від повновартісного.

   На курортах Єгипту ви зможете провести прекрасний відпочинок на березі Червоного моря, потішити себе послугами «все включено», поніжитись на золотистому пісочку і насолоджуватись чудовим сервісом. До того ж, Єгипет- країна багата на цікаві пам’ятки архітектури та історії, різноманітні визначні місця. Вас неодмінно зачарує краса магічної пустелі, фантастично-захоплюючі краєвиди, тому, не вагаючись, відвідайте екскурсії, адже тут є на що подивитись.

   На курортах Єгипту вас чекатимуть комфортабельні пляжі, лагідні хвилі моря та хороша інфраструктура готелів. Місцеві ринки- це суцільний колорит, проте варто пам’ятати, що тут можна і навіть треба торгуватись. Зазвичай ціни на базарах значно вищі реальної собівартості речі, тому не дозволяйте продавцям себе обманути і обов’язково просіть знизити ціну. Інколи вартість товару може бути вдвічі вищою. З приводу транспорту, то ви можете , не вагаючись, брати таксі, адже це недорого і зручно.  Ласим на гарячі пропозиції туристам варто пам’ятати, що низька ціна туру не завжди гарантуватиме вам відмінний сервіс, вишукане харчування та якісне «все включено», особливо якщо це тризіркові готелі. За таких умов, ви можете реально очікувати на той мінімум, що необхідний туристу. До того ж, цілком можливо, що номерний фонд буде дещо застарілий із недуже хорошим ремонтом, розважальних програм мінімум, а різноманітність страв досить скромною.

   Тому обов’язково, перед тим, як купувати дешевий тур, ціна якого так і спокушає, поцікавтесь умовами і статусом готелю, почитайте в Інтернеті відгуки туристів, які там відпочивали, зважте всі «за» і «проти» і тільки після цього приймайте рішення, адже, все-таки, низької ціни недостатньо для однозначного «так». Інколи, краще заплатити дорожче, проте отримати повноцінний сервіс і чудові умови, щоб ваш відпочинок видався незабутнім, ви нічим не переймались і ні про що не турбувались.