Передріздвяний період-ідеальний час для мадридських ресторанів. Починається такий собі ажіотаж, адже багато людей хочуть організувати корпоративи чи святкові вечері і шукають достойних варіант, аби втілити задумане.

На першому місці за численністю та популярністю опиняються посиденьки із друзями, вечері із колегами і т.п. Друге місце займають сімейні обіди і лише третє святкові корпоративні вечірки. Тому це час, коли багато хороших ресторанів мають чудовий. Найбільше резервів, звичайно ж, на вихідні, проте інколи попит настільки великий, що всім не вистачає місця і тому багато людей зможуть відсвяткувати новорічно-різдвяні свята в колі друзів і колег вже опісля самих свят. Перед Новим роком та Різдвом прибутки є найбільшими, ніж у будь-який інший період.

З приводу самих цін, то не передбачається їх суттєве збільшення. Здебільшого вони відповідатимуть минулорічним цінам. В середньому, вартість святкової вечері вам обійдеться в 30-35 євро, в деяких закладах менше 30 євро. Асоціація Hostelería Madrid-La Viña висуває прогнози, що цього року дохід повинен ще трохи збільшитись. 5,5 % власників кафе, ресторанів, барів та інших закладів надіються, що їхній прибуток буде дуже хорошим і їх чекає фінансове піднесення, 56,94% фінансове становище у цей час описують одним словом- «хороше», 33% власників не чекають особливих доходів, думають, що їхній заклад працюватиме у звичному режимі, а 4% взагалі вважають, що можливий спад в їхньому бізнесі.

Більшість рестораторів таки сподіваються, що їхні доходи зростуть приблизно на 4% в порівнянні із відповідним періодом минулого року.