Lonely Planet (видавництво, що займається передусім випуском туристичних путівників, переважно на англійській мові) оприлюднило список кращих місць Європи, для поїздки у 2018 році.

Італія

Італія заслужено отримала перше місце. Країна користується любов’ю мандрівників з усього світу.

Емілія-Романья

На відміну від Тоскани, Кампанії і Венеції, Емілія-Романья виділяється своєю кулінарною специфікою, тому швидко стає національним світоглядом напрямком №1. Регіон також вважається будинком для однієї з кращих у світі ресторанів італійської кухні Osteria Francescana.

Найбільший у світі кулінарний тематичний парк FICO Eataly World, відкритий в Болоньї в минулому році, є чудовим доповненням до батьківщини соусу болоньєзе, пармської шинки, бальзамічного оцту і пармезану, також Національний музей іудаїзму в місті Феррара і відновлений кінотеатр Fulgor в Ріміні.

Сан-Вісенте-де-ла-Баркера

Друге місце рейтингу займає мальовничий муніципалітет Сан-Вісенте-де-ла-Баркера в регіоні Кантабрія на північному узбережжі Іспанії.

Нідерланди

Леуварден

А замикає трійку лідерів Фрісландія в Нідерландах, чия столиця Леуварден в цьому році була удостоєна титулу культурної столиці Європи.

У першій п’ятірці також виявився Косово — за виняткові пішохідні маршрути, кінофестиваль Dokufest і виноробний регіон Ораховац, а також французький Прованс — за свої лавандові поля і оливкові гаї.