Літня погода штовхає Тебе на зміни? Звичайно, що хочеться аби вони були лише позитивними. Знаєш, що потрібно зробити, аби налаштувати себе на шалені радощі життя? – Відправитись на відпустку до одного з неймовірно красивих місць світу!

Для цього придбай гарячі путівки:

Дізнайся, які речі з собою на відпустку: Скільки потрібно брати грошей в Єгипет на відпочинок 2017-2018? (за відгуками туристів)

Сплануй подорож: 😍Кращі напрямки для подорожі 2018

Дізнайся про культуру країни, до якої прямуєш: 10 фактів, яких ви не знали про Фінляндію

І відпочивай з насолодою: Відпочинок в Грузії 2018: тури, фестивалі, цікаві місця

Цього року, на туристичному ринку, лідирують: тури в Туреччину, тури в Єгипет, також набувають популярності тури в Іспанію, тури в Болгарію, тури на Кіпр.

Тури в Туреччину 2018

Туреччину обирають ті, хто прагне сонячного, яскравого, літнього відпочинку. Це країна, де цікаво погуляти по атмосферних, турецьких ринках, де можна посмакувати турецькі солодощі, відправитись в екскурсію по цікавих місцях. Та врешті-решт просто дістати гарного настрою на одному з морських берегів.

А ще тури в Туреччину – бюджетні, що часто вабить українських туристів до відпочинку в даній країні. Плюс – «все включено» в готелі, та можливість натрапити на Гарячі тури.

Дивіться також: 🏰Тури в Туреччину 2018 & Турецький Діснейленд – парк Land of Legends & «Земля легенд»

Тури в Єгипет 2018

Тури в Єгипет – ще одна країна, яку так люблять наші туристи. І це не дарма, адже екзотика за 200$ (мінімальна ціна на тури в Єгипет за одного туриста) – таке не часто побачиш.

Єгипет – це захопливі екскурсії (піраміди, гора Мойсея – найцікавіші місця) та красиве море, до якого з’їжджаються любителі дайвінгу з усього світу.

Готелі в Єгипті є різні. Найкраще звичайно обирати ті, які знаходяться в першій береговій лінії. Більшість готельних комплексів Єгипті пропонують туристам систему «все включено».

Дивіться також: 🔥Горящі тури в Єгипет🔥

Тури в Іспанію 2018

Іспанія може впевнено похвалитись унікальними місцями, які закохують туристів: Тенеріфе, Мальорка, Івіса, Ла-Пальма.…

Все, що потрібне туристу, в Іспанії є. Це комфортні готелі, красиві пейзажі, старовинні вулички, екзотика, смачні страви та напої.

Дивіться також: Тури в Іспанію: 5⃣ речей, які необхідно зробити на Ібіці

Тури в Болгарію 2018

Болгарія – сімейний напрямок. Тури в Болгарію ідеально підійдуть для туристів, які подорожують з дітьми. Все завдяки інфраструктурі курортів. Готелі Болгарії пропонують різні послуги для маленьких та дорослих мандрівників, зокрема: хороша анімація, дитяче харчування, дитяче ліжечко в кімнаті та крісло, можливість скористатись послугами няні, басейни для малечі т.д.

Дивіться також: Чи варто купувати тури в Болгарію?

Тури на Кіпр 2018

Кіпр – земля, де народилось кохання, точніше богиня Афродіта (так говорять легенди). Від так, не дарма це місце обирають для весілля.

Якщо Ти плануєш весілля за кордоном, зупинись на Кіпрі. Весільний тур на Кіпр – цікавий варіант для того, аби розпочати своє сімейне життя посеред шаленої романтики.

Дивіться також: 💍Весілля на Кіпрі 2018: організація, вінчання, документи, ціни