Чорногорія – невелика, але дивовижна країна на узбережжі Адріатичного моря. Тут активно розвивається туризм і для українців віза в Чорногорію не потрібна.

Пропонуємо Вашій увазі декілька найкращих пляжів для відпочинку в Чорногорії.

Перше місце у нашому рейтингу належить «Long Beach» (Великий пляж). Він становить 13 км в довжину і більше 60 м – в ширину. Тут темний базальтовий пісок, який, на думку деяких, має лікувальні властивості при ревматизмі або жіночих хворобах.

На другому місці пляж Яз (Будва) з піщаним берегом і галькою, яка дарує морю блакитний небесний колір. По боках пляж Яз закривають гори Грбаль і Варта. Також є можливість покупатися у річці, котра протікає поруч з пляжем.

Третій пляж «Тайм Аут» (Time Out) знаходиться в центрі Будви, там багато туристів, кафе і ресторанів, можна скористатися прокатом водного спорядження. Це найбільш розвинутий пляж у Чорногорії.

Пляж «Queen of Montenegro» (Бечічі) – четвертий в рейтингу, і вважається одним із найкрасивіших місць у Чорногорії. Загальновідомо, що в селищі Бечичах часто зупиняються зірки. Хто знає, можливо, Ви побачите там співачку Мадонну або актрису Анджеліну Джолі.

П’яте місце зайняв пляж Каменово, розташований між селищами Рафаїловичі і Пржно. Тут немає багато туристів, і вода тепла до самого вечора. Вам не потрібно буде шукати вільний шезлонг, тому що їх є достатньо. Також на пляжі Каменово відкриваються прекрасні види на острови святих Стефана і Миколая.

«Плаві Хоризонті» посідає шосте місце в рейтингу, як найкрасивіший пляж Тіватскої Рів’єри. Це ідеальне місце для відпустки, з прекрасною інфраструктурою. Неподалік є сосновий ліс і оливкові гаї. Спуск на пляжі пологий, а пісок м’який і цілющий. Є безліч кафе для дозвілля та приємного проведення часу.

Сьоме місце для відпочинку займає пляж «Zanjic» на півострові Луштіца. Пляж покриває біла галька, а навколо нього є оливкові гаї. Відпочинок на пляжі «Zanjic» цікавий і місцевими пам’ятками. Це Блакитна печера і острів Мамула, які розташовані в декількох кілометрах від пляжу. Лише тут Ви побачите чудову середньовічну фортецю і блакитну печеру, які оточені водою.

Купуйте гарячі путівки в Чорногорію 2018, а про Ваше дозвілля подбаємо ми. Ціни на путівки Вас приємно здивують.