Шрі Ланка відпочинок в південній Азії. Серед курортів «благословенної землі» Шрі-Ланки є райський куточок і царство коралів під назвою Хіккадува. Тут ніколи не йде сніг, і тепла погода триває впродовж року. Найбільш сприятливий період відпочинку в містечку Хіккадува – з листопада до квітня наступного року. Тому, якщо Ви не встигли спланувати свою літню відпустку, то сміливо вирушайте у місто Хіккадува в інший час року.

Визначні місця Хіккадуви

Більшість території Хіккадуви становлять пляжі, але це не означає, що Ви більше нічого не побачите за час відпочинку. Для цього існують різні екскурсії, або Ви зможете відвідати визначні місця самостійно.

Національний парк Хіккадува – тут живуть рідкісні тварини: буйвіл, леопард, рідкісні птахи, крокодил, плямистий олень, слон і кабан.

В Копальні коштовного каміння Вам покажуть, як відбувається процес добудування та обробки каміння. Екскурсія безкоштовна, але після неї Ви обов’язково зробите покупку в магазині коштовностей. Оскільки жителі на Шрі-Ланці люблять і вміють торгуватися.

Храм Seenigama Vihara – цікавий храм у Хіккадуві, розташований в ста метрах від берега. Тому туристи, безумовно, дістаються до нього на кораблі. Поруч із храмом Сейнігама Віхара розташований пейзажний пляж.

Невеликий буддистський Храм Naga Vihara розташований по дорозі до храму Gangarama Maha Vihara. Там дуже тихо і є можливість спокійно розгледіти територію храму. Також тут росте священне дерево.

Храм Gangarama Maha Vihara – має в наявності декілька статуй Будди, і на одній зі стін розташовані фрески, які варто побачити.

Пам’ятник жертвам цунамі. Сюди приїжджає багато людей, щоб вшанувати пам’ять про загиблих у цій трагедії.

Фотомузей цунамі Telwatta. Ідейні очевидці та господарі розкажуть Вам про цю сумну подію 2004 року.

Храм Jayanthi Viharaya – його можна побачити по дорозі до копальні коштовного каміння.

Ферма черепах, де розводять різнобарвних морських черепах. На фермі проведуть екскурсію, навіть для однієї людини, а також дозволять випустити маленьких черепах в море за окрему плату.

Музей масок в Амбалангоді є на берегу в 10 кілометрах на північ від Хіккадуви. Тут відбувається процес ручного виготовлення традиційних дерев’яних масок.

Шрі – Ланкійські готелі в Хіккадуві

Готелі в Хіккадуві розташовані вздовж узбережжя один за іншим. Лише деякі готелі в Хіккадуві є далеко, які, зрештою, не варто розглядати для курортного відпочинку. Серед популярних: Time Travelers Nest, Vesma Villas, Asian Jewel Boutique Hotel, Sapphire Seas Beachfront Hotel, Hotel Ocean View Cottage та інші.

Дозвілля для дітей та дорослих у Хіккадува

Гарячі путівки в Хіккадува 2018 – чудова можливість відпочинку з дітьми. Купання в «кораловому» морі, збирання ракушок, ліплення фігурок з піску, годування з рук тварин – черепах, рибок, мавпочок, а також різні екскурсії надаються для Ваших дітей.

Дозвілля для дорослих в Хіккадуве – це не тільки SPA-послуги, але і плавання під водою з маскою, дихальною трубкою та ластами. Сноркелінг дозволяє побачити під водою рибки та інших мешканців моря поблизу від себе.

Приїжджайте на відпочинок в містечко Хіккадува і подаруйте собі й близьким райський куточок Шрі-Ланки!