Тури на море, тури до літа, путівки до Чорногорії, тури 2018, путівки на двох, гарячі тури, недорогі тури в Чорногорію, сімейний відпочинок в Чорногорії – це все передбачає сонячний настрій, завдяки невгамовно красивим морським панорамам країни.

Чорногорія знаходиться на Балтійському півострові, неподалік від Італії. Країна, щороку запрошує українських туристів до ніжного моря Адріатики. Це море характеризується ідеальною чистотою, але при цьому іноді прохолодною температурою води.

 

Туристу на замітку:

Віза до Чорногорії не потрібна.

Більшість чорногорських пляжів галькові з привізним піском. В літній сезон відпочинку туристів багато, але місце на пляжах можна знайти завжди, більше того, ті, хто бажає тихих, практично усамітнених пляжних прогулянок, знаходять відповідні місця на узбережжі моря.

 

Погода в літні місяці сонячна, але шаленої спеки немає, адже гірські краєвиди вносять свої корективи і розвантажують літню спеку свіжим повітрям. Літо не дощове, але восени та навесні дощі ллють практично щодня.

Їжа в Чорногорії

Якщо купувати їжу в магазинах, то варто знати, що найдешевші мережі супермаркетів – Roda і Voli. За великими містами, можна знайти дешевші, але туристи зазвичай цінують час і не стануть його витрачати заради невеликої економії коштів.

Радимо спробувати місцеві фрукти, особливо в Чорногорії смачний інжир.

Що привезти з Чорногорії? Сувеніри Чорногорія. Шопінг в Чорногорії

В планах цікавих сувенірів, які можна привезти з відпочинку в Чорногорії – країна не найкращий варіант. На ринках та в магазинах чорногорських курортів, продають в основному китайські і турецькі речі. Але можна привезти сербський текстиль, також італійські речі, якщо захоплюєтесь національними стравами, можете купити пршут.

Курорти Чорногорії

Обираючи тури в Чорногорію 2018, перегляньте основні курорти та особливості відпочинку в даних місцях. Це допоможе обрати краще місце для своєї поїздки.

Курорти Чорногорії дуже різні. Кращі варіанти відпочинку: місто Будва, Бечічі, Рафіїловичі, острів Святого Стефана.

Якщо хочете відпочити в затоці, радимо зупинитися в Херцег Нові, Которі, Тіваті. А ще є дуже гарне та охайне містечко для подорожі – Пераст, але ціни на відпочинок можуть бути не найменшими.

Ульцинь

І Ви спокушаєтесь піщаними пляжами? Якщо так, тоді їдьте в Ульцинь. Тут на Вас чекатиме приємний пляжний відпочинок та багато позитивних відчуттів.

Цікаві туристичні місця в Чорногорії
«Не морем одним...»

Чорногорія – цікава туристична країна. Тут є на що подивитись.

Цікаві місця в Чорногорії (екскурсії)

Екскурсія каньйонами Чорногорії

Якщо вже Ви приїхали в Чорногорію, обов’язково поїдьте на екскурсію каньйонами. За 14 годин Ви побачите просто фантастичні гірські пейзажі та панорами, проїдете уздовж каньйонів річок Тара та Морача, побачите найвищий автомобільний міст, заїдете в природний ландшафтний парк і відвідайте чоловічий монастир.

Монастирський тур

Монастирський тур, який включає відвідини монастиря Острог (третя в світі за відвідуваністю святиня) та Цетінський монастир (в цьому місці зберігається десниця Іоана Хрестителя).

Подорож Боко-Которської бухтою

З усіх згаданих екскурсій ця найдешевша. Але при цьому одна з кращих. Всього за пів вдя Ви зможете побачити найкрасивішу затоку Європи, відвідати церкву, побудовану разом з островом, на якому вона стоїть, прогулялися по тихих вуличках Пераста, міста мільйонерів, і, звичайно ж, побачити Котор – одне з найкрасивіших міст в Чорногорії.

Літо в Чорногорії – море, пляжі, сонце, гори, природа

Не дивлячись на те, що взимку в Чорногорії працюють два найбільших гірськолижних курорту Жабляк і Колашин, більшість туристів приїжджають сюди саме влітку. Все заради того, аби насолодитись теплим морем (середня температура води в морі – біля 27 градусів).

Якою мовою потрібно спілкуватись в Чорногорії, аби Вас зрозуміли?

Офіційна мова Чорногорії – чорногорська, яка майже не відрізняється від сербської. Але при цьому, майже половина рекламних оголошень написано російською, старше покоління може розмовляти російською, молодь краще спілкується англійською.

Радимо просто взяти собою словник, він допоможе уникнути мовного бар’єру, якщо Вам потрібно буде щось сказати чи відповісти.

Тури в Чорногорію 2018, путівки в Чорногорію, Гарячі тури
Скільки коштує відпочинок в Чорногорії?

Актуальні ціни на відпочинок в Чорногорії та туристичні путівки дивіться тут, або телефонуйте за номерами:

(097)52-51-480, (093)22-11-855, (068)35-01-297, (067)49-60-675

Ми туристична фірма, яка з радістю організує Вам незабутній відпочинок! Телефонуйте, пишіть або заходьте. Ми завжди раді Вам!

Щасливої подорожі!!!