Весілля – це особливий день, який хочеться організувати якнайкраще. І згадувати цей день, зі словами «моє ідеальне весілля».

Весілля за кордоном – це можливість оригінально відсвяткувати важливу подію в житті двох людей. Українські молодята все частіше обирають весільний тур до Кіпру, і не дарма.

Весілля в Кіпрі – це неймовірно красиво!

Чисті пляжі, прозоре море, багато природних та історичних цінностей роблять країну фантастично красивою.

Атмосфера весілля в Кіпрі окутана романтикою, екзотикою і невгамовними почуттями ніжності. Скелі, що над морем, субтропічна рослинність, теплі вечори, сонце, яке ховається за море надвечір – це все зробить Ваше свято просто неймовірним.

День для двох або в оточенні тільки найрідніших

Часто, весілля – це свято, яке хочуть відзначити не тільки молодята, але й «армія» гостей. Для того, аби не брати на себе клопітку організацію весілля з великою кількістю родичів близьких і далеких, пропонуємо насолоджуватись цим днем наодинці з коханою людиною або з найближчими людьми в найкращих куточках нашого світу.

Весілля в Кіпрі – завжди тепло!

Ніяка снігова заметіль чи рясний дощ не зіпсують Вам весільний настрій. Яскраві фарби неба, моря, сонця, пальм – зроблять все для того, аби Ваш день був теплим, сонячним і позитивним.

Весілля в Кіпрі – це не так дорого як здається

Якщо зрівняти організацію весілля в українських містах і в Кіпрі, то невідомо ще який варіант буде вигіднішим з фінансової сторони.

Окрім того, Ви зможете обрати найбільш доречніший для себе пакет послуг для весілля в Кіпрі.

Весілля в Кірі – це можливість обвінчатись у православній церкві.

Вінчання на давній кіпріотській землі – зробить Ваш шлюб ще більш утаємниченим і окутаним вірою.

Вінчання в Кіпрі може проводити російськомовний отець (якщо це важливо для молодят).

Інформацію, щодо церкви в Кіпрі дивіться тут.

Весілля в Кіпрі – це просто!

Потрапити в Кіпр не так вже й складно, як може здаватися. Віза оформляється буквально за 15 хвилин. Кіпріоти говорять англійською, а багато місцевих жителів може спілкуватись на російській мові.

Тому замовити російськомовного фотографа в Кіпрі не стане проблемою для молодят.

Весілля в Кіпрі – це оригінально

Такого як у всіх, точно не буде, саме словосполучення «Весілля в Кіпрі» говорить, що воно буде незвичним, красивим і далеко не традиційним.

Весілля на Кіпрі – це все як заманеться Вам, плануйте свій весільний сценарій і Море турів втілить його в реальність.

Весілля в Кіпрі – це максимально безпечно

Місцеві жителі дуже спокійні і привітні люди, тут практично не зустрічаються крадії, наркомани, незадоволені перехожі. Тому після церемонії, можна спокійно прогулятись чи проїхатись по набережній і ловити щирі посмішки та погляди оточуючих.

Весілля в Кіпрі може плавно перерости в медовий місяць в Кіпрі

Чому б не поєднати незабутнє весілля з незабутнім медовим місяцем? Відсвяткували весілля і продовжуйте насолоджуватись відпочинком в місці в якому, говорять, свого часу побувала Богиня кохання – Афродіта.

Весільний тур на Кіпр – це часом, те, що потрібно, аби розпочати сімейне життя в оточенні кращих краєвидів світу.

Дивіться також: Все про весілля за кордоном: ціни, організація, весільні тури