Традиційно, щороку на Лазурному берегу проходить грандіозний карнавал. На цю подію з’їжджаються люди із усього світу, аби долучитись до атмосфери всеохопного свята. Це час коли варто відкинути всі справи, турботи та проблеми і поринути у всюдисущу радість та веселощі.

У цьому році карнавал пройде у Ніцці в період з 16 лютого по 2 березня. Карнавальна традиція бере свій початок ще із середньовіччя. У добу Середньовіччя був помітний сильний і суттєвий вплив церкви на світське життя людей, тому протягом 40 днів люди ревно постили, відмовляли собі у всяких радощах , в цей час не влаштовувались бали, маскаради, танці. Тому, як результат і реакція на такі всілякі заборони люди і почали одягати маски і, сховавшись під ними, жартували один з одним.

З 1873 року і по сьогоднішній день всю організацію карнавалу бере на себе спеціальний комітет. За сприяння цього комітету почали з’являтися тематичні сценки , театральні постановки,  кортежі, які пересуваються та платні трибуни. Ось так і зародився карнавал у Ніцці, який став відомим у всьому світі. Зараз ця подія є головною  на Лазурному березі, яку всі із нетерпінням чекають. За сприяння комітету, останніми роками карнавал проходить у певній тематиці .

До прикладу у 2015 році відбувся «Карнавал музики», у 2016 році він був присвячений ЗМІ, до речі, тоді було обрано навіть Короля медіа. У 2018 році була особлива тематика- космічна, у зв’язку з тим було обрано «Короля космосу». Повідомляють, що у 2019 тема карнавалу повинна бути пов’язаною із кінематографом, тобто цього року обиратимуть «Короля кіно». Як можна зауважити, кожного року обирають саме Короля, постає логічне питання: «коли ж буде обрана нарешті Королева?» Не пропустіть цю дивовижну подію, яка відбудеться зовсім незабаром. По місту буде проходити традиційна хода від площі Массена, яка є головним місцем карнавалу, до кінця Англійської набережної. Ви зможете стати свідком неймовірного видовища: виступу тисячі талановитих музикантів , танцівників зі всього світу. Вони будуть запалювати цей фестиваль та додадуть йому ще більше драйву та феєрії.