Тури в Іспанію, путівки в Іспанію, Іспанія 2018, путівки на двох, гарячі тури в Іспанію – запити, які все частіше шукають українські туристи.

Зважаючи на це, ми пропонуємо не тільки путівки в Іспанію 2018, але й радимо переглянути цікаві місця країни, та відвідати якомога більше з них.

Шедеври Гауді, Барселона

Барселона славиться не тільки бурхливим життям, довгими пляжами та місцями для шопінгу. Головні перлини Барселони – її будівлі, зведені легендарним Антоніо Гауді.

Найпопулярніше з його творінь (і, за сумісництвом, символ міста) – це, звичайно, хоч і не добудований Собор Святого Сімейства з його різьбленими башточками і химерними колонами. Інші шедеври архітектури, обов’язкові до відвідування – житловий будинок Каса Міла, а також «пряникові» будиночки парку Гуеля.

Місто мистецтв та наук, Валенсія

Іспанія відома, завдяки старовинній архітектурі, але в країні є не менш цікаві витвори сучасного мистецтва.

Розташований у Валенсії архітектурний комплекс «Місто мистецтв та наук», спроектований видатним архітектором Сантьяго Калатрава, можна назвати візитною карткою сучасної іспанської архітектури.

Старе місто, Толедо

Колишня столиця Іспанії – місце, яке мусить бути побаченим.

Протягом багатьох століть тут пліч-о-пліч мешкали іудеї, християни і мусульмани, через це Толедо отримало звання  «Міста трьох культур».

Також, до списку цікавих місць Іспанії, варто включити:

Альгамбра, Гранада

Кафедральний собор, Сантьяго-де-Компостела

Вулкан Тейде, Тенеріфе

Пляжі Форментера, Балеарські острови

Площа Іспанії, Севілья