Мабуть кожен хто вирушає на Гоа, чи, в принципі, у будь-яке незвідане раніше місце, шукає, перш за все, різноманітні визначні та цікаві місця. Багато туристів вирушаючи на Гоа хочуть потрапити саме на знамениту тутешню танцювальну площадку, що знаходиться під відкритим небом -HillTop Goa. Це місце являє собою певну обгороджену територію з величезним танцполом, прикрашену декоративними танцюючими пальмами, гігантським баобабом в центрі, яскравими гірляндами, дивними та оригінальними малюнками та флуоресцентними стрічками. Це місце де в основному лунає гоа-транс, а люди без упину веселяться, радіють і дають волю нестримності та шаленим емоціям. Першокласна музика і якісний звук гарантовано, а відомі транс діджеї створюють своїми треками особливу атмосферу та наповнюють танцпол шаленою енергетикою.

Інколи відвідувачів HillTop Goa налічується дуже багато: до 2-2,5 тисяч осіб .Особливо багато охочих відвідати це місце у новорічну ніч. Публіка тут зовсім не є однотипною, а радше навпаки- тут зустрічаються люди різної національності, різного віку. неоднорідності сприяє досить ліберальна атмосфера. Відвідувачів тут частують смачними напоями, свіжими морепродуктами та стравами, що приготовані на грилі, також є великий паркінг. Це місце обов’язково припаде до душі тим, кому до вподоби трас-музика , м’який транс і загалом будь-яка оригінальність, є один лише нюанс- HillTop Goa відчинений лише в неділю, інколи у п’ятницю та суботу, а робочий час дуже обмежений- лише з 16:00 до 22:00.

Це місце відчинене лише до 22:00 у зв’язку із законодавством Гоа, яке забороняє шум, що перевищує 45 децибел після зазначеного часу.