Топ-20 місць з «Гри престолів», які доступні для кожного туриста.

«Гра престолів» – серіал, що заполонив час багатьох любителів фантастики, та змусив їх спостерігати за захопливими сюжетами. Але не все в серіалі таке недоступне в реальному житті, до прикладу побувати в місцях, де проходили зйомки «Гри престолів», може кожен.

Фанатам серіалу буде цікаво⬇

Для того, аби «перенестись» в місця, де проходили зйомки «Гри престолів», багато не потрібно: лише придбати путівку до одного з доступних місць з серіалу.

1.Дубровник, Хорватія

Лабіринт старовинних споруд хорватського міста захоплює глядачів в другому сезоні «Гри престолів».

Тури в Хорватію 2018 тут.

2.Ґастелуґаче, Країна Басків, Іспанія

Острів біля Біскайського узбережжя з’являється в сьомому сезоні.

Саме тут Дейнеріс входить до Вестеросу.

3.Пляж Іцзурун, Сумая, Іспанія

Невгамовно романтичний пляж, на якому видніються скельні утворення (датуються крейдяним періодом).

У серіалі пляж виступає берегами Дреґонстоуну, а його печери – тими, де Джон Сноу шукає скло дреґонґлас.

Тури в Іспанію 2018 тут.

4.Айт-Бен-Хадду, Марокко

Айт Бенхадду належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від 1987 року. Воно  з’являлось і в інших фільмах, зокрема таких як «Гладіатор», «Лоуренс Аравійський».

В «Грі престолів», це місце відоме як «Жовте місто», яке Даєнеріс звільняє у третьому сезоні.

Путівки в Марокко 2018 тут.

5.Дарк Хеджес, графство Антрім, Північна Ірландія

Улюблене місце для фотографів – тунель зміїних букових дерев у селі Армой.

Фанатам «Гри престолів», воно нагадає Королівський тракт – величезна магістраль, яка веде від Чорного замку до столиці. Локація з’являється на екранах, в другому сезоні, коли Арія вирушає на пошуки своєї родини.

Місце і справді створює ілюзію, наче Ти потрапив до іншої планети.

6.Кастильо-де-Альмодовар-дель-Ріо, Кордова, Іспанія

Облога Хайґардена Джеймі Ланністером вперше показує нам казковий замок, який служить оселею Дому Тіреллів.

Замок виглядає фантастично. Немає причин відмовляти собі в бажанні побувати там, де колись творилась справжня історія, і зовсім нещодавно вигадана авторами «Гри престолів».

7.Вік, Ісландія

Замерзла пустеля, чорні піщані пляжі з’являються в сьомому сезоні «Гри престолів», як портове місто, де Здичавілі приходять на берег для того, аби продавати людей Нічного Дозору.

Ісландія – країна, яка вміє переконувати туристів, в тому, що вони потрапили в найзагадковіше місце на всій земній кулі.

8.Алькасар, Севілья, Іспанія

Заснована у Х столітті мавританська фортеця вважається найстарішим європейським палацом, який і сьогодні використовується. Палац оточують пишні сади, в середині вишукані стелі та неймовірні внутрішні дворики.

Це місце в серіалі є палацом Дорн у 5-му сезоні «Гри престолів».

Кожен, хто ще не розлюбив східної казки, закохається в цю споруду раз і назавжди.

9.Льодовик Свінафелльсьекулл, Ісландія

Частина великого Ісландського льодовика Ватнайкоул залишається найбільшою у Європі. Льодовик Свінафелльсьеокулл у другому сезоні «Гри престолів», перетворився на Кулак Перших Людей.

В цьому місці Джон Сноу і Куорен Напіврукий взято в заручники Здичавілими.

10.Замок Зафра, Гвадалахара, Іспанія

Це середньовічний замок, який був побудований на піщанику та виходить на ізольовану ділянку країни –  Сьєрра-де-Калдерос.

У серіалі він з’являється у шостому сезоні як «Вежа радості», як фортеця з загадками, що зберігають таємницю Джона Сноу.

11.Ес-Сувейра, Марокко

Марокканське приморське містечко занурене в цікаву історію. Його заснували як торговий пост ще в далекому V столітті.

У третьому сезоні «Гри престолів», Ес-Сувейра стає портовим містом Астапор, де Даєнеріс купує свою армію Бездоганних і готується підкорити Сім Королівств.

Ес-Сувейра – місце, яке в змозі пробудити жагу до прекрасного. Шукаєте музу? – Тоді Вам саме сюди. Вона чекає Вас, тихо і майже непомітно пришіптуючи біля морського узбережжя.

12.Барденас-Реалес, Іспанія

У шостому сезоні безплідні землі на південному-сході Наварри перетворилися на Дотракійське море. Простір пустелі і пасовищ настільки величезний, що створює вигляд далекого океану.

В цьому іспанському місці, Дейенеріс захопили у полон і змусили іди до Ваес Дотрак.

13.Баллінтой, графство Антрім, Північна Ірландія

Цікаве рибальське село Баллінтой, яке розташоване за декілька хвилин їзди від відомої Дороги гігантів.

У другому сезоні Баллінтой, став островом Пайк, одним з семи Залізних островів в затоці Залізних людей біля західного узбережжя Вестероса.

14.Собор Жирони, Каталонія, Іспанія

Уважним глядачам не важко розпізнати у вулицях Жирони вільне місто Браавос. Його готичний собор з’являється у шостому сезоні як Велика Септа Бейлора у Королівській Гавані.

15.Дендрарій Трстено, Хорватія

Атмосферний дендрарій спорудила у XV столітті хорватська дворянська родина. Тут знаходяться рідкісні рослини, які доглядають садівники.

Парк виглядає по справжньому королівським.

У третьому-четвертому сезоні дендрологічний парк стає садами Королівської гавані.

16.Замок Трухільо, Касерес, Іспанія

У сьомому сезоні ми вперше бачимо ще одне родове гніздо: Кастер Рок, оплот дому Ланністерів. Трухільо, середньовічний замок.

Це ідеальне місце, для того, аби спорудити неприступну фортецю.

В замку варто побувати, навіть якщо Ви не дивились «Гри престолів». Адже це місце – одне з тих, що вберегли справжню атмосферу середньовіччя.

17.Грйоутайау, Ісландія

Сюди найкраще приходити зранку, для того, аби уникнути натовпу туристів. Адже Грйутайау, стало неабияк популярним місцем, після того, як вийшов третій сезон Гри престолів.

У серіалі, Джон і Ігрітт купались тут.

18.Вердальский палац, Мальта

Це місце є літньою резиденцією президента Мальти і з’являється в перших серіях як дім Іллірії Мопатіса в Пентосі, де Таргарієни живуть у вигнанні.

Варто забронювати заздалегідь палацовий тур, завдяки якому можна побувати в садах Бускета, де Даєнеріс вперше зустрічає Кхала Дроґо.

19.Пеньіскола, Кастельон, Іспанія

У шостому сезоні він перетворюється на пейзаж Міеріна і Затоку Драконів.

Історичний замок, захопливі, морські панорами, а також факт того, що тут проходили зйомки серій шостого сезону «Гри престолів» – заохочують мандрівників скласти туристичну подорож Іспанією та не оминути увагою Кастельон.

20.Замок Уорд, графство Даун, Північна Ірландія

З першого сезону «Гри престолів», замок Уорд – Вінтерфілл (резиденція Старків).

Плануйте свій вільний час цікаво! Подорожуйте, організовуйте захопливі поїздки, відчувайте себе одним з героїв улюблених фільмів, змінюйте себе та світ навколо себе!!!

Наша туристична компанія, пропонує тури в різні куточки світу, менеджери підбирають індивідуальний тур, також є можливість натрапити на Гарячі тури та Раннє бронювання путівок. Контактні дані дивіться тут. За туристичними пропозиціями слідкуйте тут.