Якщо, приїхавши на Балі, ви хочете по-справжньому відпочити від усього світу, зануритись в прекрасне і віддатися насолоді, забувши про все і навіть про сучасні ґаджети , то без вагань зупиняйтесь в чудовому готелі Ayana Resort.

Керівництву готелю неодноразово доводилось чути негативні відгуки гостей про те, що їм набридає і дратує, що деякі люди буквально залежні від телефона, постійно фотографують, роблять селфі, весь час зависають в соцмережах чи годинами розмовляють, що заважає відпочивати іншим. Тому було прийняте рішення про, так званий, комендантський час: з 9:00 до 17:00 на території готелю не буде інтернету, а всім гості повинні будуть відмовитись від своїх новомодних ґаджетів. Це нововведення назвали «Цифровим детоксом».

Зокрема, керівництво вважає, що територія біля басейну River- те місце, де треба розслаблятись, релаксувати і насолоджуватись відпочинком, а на годинами гортати стрічку у  Facebook чи Instagram, шукати локацію для фото і безупинно натискати на кнопку фотоапарату. Лозунгом такої цифрової детоксикації став вислів: « Насолоджуйся моментом».  Гостей закликають купатися, засмагати, спілкуватись один з одним, радіти і просто відпочивати, а не марнувати час у своїх планшетах чи смартфонах.