Якщо раціонально спланувати подорож для вас складає труднощі, вам не вистачає на це часу, то від тепер ви можете спростити цю процедуру із новим сервісом від Google під назвою Touring Bird. Цей сайт-путівник розроблений для таких туристів, яким важко правильно скласти план подорожі. Скориставшись ним, ви зможете швидко і легко спланувати свою мандрівку.

Зайшовши на сайт, туристу, спершу, пропонується вибрати місто, після чого з’явиться інформація про три найвідоміших і найкращих визначні місця, які варто відвідати. До того ж, користувач зможе отримати необхідну інформацію про різноманітні екскурсії, опис цікавих визначних місць та прочитати декілька важливих порад від місцевих жителів. Touring Bird зможе не лише допомогти вам із дослідженням певної місцевості, скерувавши вашу увагу на найкращих і найцікавіших ракурсах обраного міста, цей сервіс може самостійно обрати для вас оптимальний та підходящий варіант для подорожі. Вам доведеться лише встановити відповідні фільтри на сайті, на основі яких, система підбере для вас можливі місця для мандрівки.

Автори ідеї та розробники такого сайту наголошують на його необхідності та корисності. Touring Bird підійде не лише новачкам у сфері туризму, а й бувалим та досвідченим мандрівникам, тим, хто хоче пізнати інші-нетуристичні сторони певного міста, для тих, хто захоплюється культурою, архітектурою, дизайном чи живописом. На даному етапі сайт вже активний та діючий, проте продовжує вдосконалюватись. Наразі, Touring Bird англомовний сервіс, а користувачам доступні 20 міст, включаючи Амстердам, Барселону, Берлін, Лондон, Мадрид, Париж, Прагу, Рим, Лас-Вегас та Маямі. Проте планується збільшення кількості мов та незабером додадуться нові міста.