За вікном сніг і холод, а душа прагне літа? Тоді вирушайте на Гоа, в країну вічного літа, тепла і яскравих емоцій!

Гоа – казковий край, де все насичене сонцем, тут люди завжди посміхаються, і круглий рік можна насолоджуватися тропічними фруктами та чудово приготованими дарами моря. Пляжі Гоа простягаються на сотню кілометрів,  блакитне море манить туристів в свої безкрайні простори.

Мальовничі пейзажі, води Аравійського моря, пальмові гаї, різноманітна флора і фауна, ласкаве сонце, розкішні курорти і пляжі, приголомшлива кухня і історичні пам’ятники – нікого не залишать байдужими.

Гоа не острів, а найменший, екологічно чистий і унікальний штат Індії, де тісно переплелися індійська і європейська культури. Готелі Гоа – одні з кращих в Азії та відмінним готельним сервісом.

У Гоа вздовж берегової лінії простягнулося безліч ресторанів і барів, де ви зможете спробувати чудову індійську кухню. Звідси можна відправитися на цікаві екскурсії: на крокодилячу ферму, в непрохідні джунглі, до водоспаду Дудхсагар. Крім того, тут завжди відкриті школи йоги, дайвінгу і віндсерфінгу.

1-klimat-goa

Клімат

У Гоа панує м’який вологий клімат тропіків. Сезон дощів тут охоплює літні місяці, тому туристи їдуть відпочивати в Гоа взимку, навесні і восени.

3-vidpochynok

Відпочинок

Північна частина Гоа радо зустріне молодь, так  як саме ця частина є відносно недорогою і шумною частиною штату.

Південна частина Гоа підійде для сімейного відпочинку і для вибагливих туристів, які прагнуть тихого і спокійного відпочинку. Саме у цій частині розташувалися готелі найвищого рівня з чудовими пляжами, тенісними кортами, SPA-процедурами і торговими центрами.

3

В Індії багато цікавого, і у любителів архітектурних пам’яток буде на що подивитися.

Найбільш шановані в Гоа індуїстські храми: Шрі-Мангеш і Шанта-Дурга.

Фонтайнхас – старий колоніальний район в Пананджі, який більше схожий на Середземномор’я, ніж на Індію. Тут знаходиться побудована в 1541 році Церква непорочного зачаття, в яку все благополучно припливали до Індії португальці приходили з вдячною молитвою.

Пляж Палолем – райський пляж на півдні штату. Саме звідси пішла слава Гоа, як світової столиці хіпі. Кажуть, що саме на Палолема Джон Ленон вперше освідчився в коханні Йоко Оно.

Поїздка до водоспаду Дудхасагар дозволить насолодитися індійської природою і  побачити спадаючі з висоти 600 метрів лавини води. Відомий водоспад по імені Дудхсагар, що в перекладі означає “молочна ріка”

4-vidpochynok

Щоб на власному досвіді переконатися в тому, що поїздка на Гоа це незабутній відпочинок для всієї сім’ї, необхідно всього лише зв’язатися з нами і замовити тур. Ми врахуємо всі Ваші побажання і оберемо найкращий відпочинок, який Ви запам’ятаєте і захочете ще і ще повертатися на білосніжні пляжі казкової Індії.