Мексика – країна, в якій можна знайти абсолютно все, що може бути цікаво туристу:

Джунглі

Піраміди

Цікава історія та культура

Саме на території Мексики є чудова нагода познайомитись з нащадками древньої цивілізації Майя. Які зберегли всі звичаї предків.

Мексика пропонує:

  • Можливість побувати в колоніальних містах
  • Гірський похід
  • Вулкани

+побувати в Мексиці можете як самостійно так і придбати квиток на turystychna-viza.com

  • Пляжний відпочинок. На пляжах Мексики відкривається неймовірний вигляд навколо + тут є безлюдні місця
  • Мідний каньйон
  • Для поціновувачів нічого життя, дискотек – Канкун
  • В Мексиці розташовано багато місць ЮНЕСКО

Мексика – це колоритна країна. Але якщо Ви плануєте їхати до неї самостійно, то північ країни краще оминути своєю увагою, адже там може бути дуже небезпечно. Для туристів, найкраще підходить південна частина Мексики. Все ж, краще за все придбати готову туристичну пропозицію для поїздки в Мексику, це передбачить все (готель, місце відпочинку, розваги, квитки на літак тощо).

  • В Мексиці смачна їжа

В Мексиці можна придбати все те, що є і в нас вдома. Туристам, необхідно тільки вивчити декілька простих фраз, що знадобляться під час покупки товару (замовлення їжі, покупка квитка на транспорт…). Також варто розбиратись в цінах.

Короткі відомості про Мексику:

Мексика – країна в північній Америці. Місце розташування на карті світу: México

Погодні умови

Середня температура повітря в січні, коливається від +10 градусів на півночі до +25 на півдні. Середня температура влітку: +15…+30 градусів.

Мова: іспанська

Але місцеві, етнічні групи розмовляють на своїх рідних мовах – майя, науатл, сапотека…+розповсюджена англійська мова серед жителів Мексики.

Чайові: зазвичай, обслуговуючому персоналу залишають 10% від суми, що вказана в рахунку. Також прийнято залишити 1-2 долари водіям та носіям.

Для того, аби дізнатись більше про те, що насправді приготувала для туристів земля загадкових Майя, на що чекати в Мексиці та що варто побачити, дивіться: Відпочинок за кордоном. Подорож землями Майя