Для тих, хто хоче дешево і класно відпочити існують гарячі тури та путівки. Гарячі путівки – це тур який вже «горить» , його термін закінчується і менеджери пропонують його за низькими цінами, що і приваблює багатьох туристів. Гарячі тури зі Львова продають незадовго до самої поїздки, за декілька місяців передбачити те, що путівка стане «гарячою» практично не можливо.

Завдяки таким «гарячим» путівкам у Вас є можливість зекономити на 30%, 40%, а іноді навіть на 50%. Часто придбати таку путівку можна в Єгипет, Туреччину, Болгарію, Таїланд, Шрі-Ланку і в Європейські країни. Європа стала вже давно цікавою для українців, і часто для того щоб розслабитись на вихідний багато туристів обирають саме такі пропозиції, тим паче вони часто бувають за знижками.

1-piramida

Яка різниця між звичайним та гарячим туром?

Окрім того, що є знижка нічим. Гаряча путівка так само як і інші пропонує повний спектр послуг і не впливає на якість туру.

Такий варіант відпочинку – вигідний і привабливий. Часто хочеться після напружених сірих буднів розслабитись і відпочити у курортному закордонному містечку, розрядити обстановку і набратись сил на подальші дні. Погодьтесь, що відпочинок де багато екзотики, пісок море і пляж зможе у будь-якого пробудити бажання цінувати і любити життя. Але коли ми задумуємось про відпочинок, перед очима одразу виникає питання куди поїхати, який готельний комплекс обрати і скільки часу та грошей займе організація поїздки.

Туристична компанія «Море турів» допоможе вибрати гарячу путівку за низькими цінами. Мандрівники цікавляться гарячими турами, так як це і вигідно і якісно і можливість відпочити.

 2-letity-za-kordon

Як доїхати?

Якщо у планах доїхати до місця призначення швидко, найкраще користуватись послугами авіаліній. В нас Ви зможете знайти тури з вильотом зі Львова, Києва, Харкова та будь-якого зручного для Вас міста.

Часто в нас запитують гарячі тури з можливістю вильоту вже на завтра чи післязавтра, на жаль це не завжди можливо. Добре, коли немає необхідності у виробленні візи, а коли туристу потрібно забезпечити і оформлення візи, то тут просто не реально за два-три дні організувати поїздку. Великою перевагою буде те, коли у Вас вже є своя віза, це може скоротити процес організації поїздки. Є багато країн, куди можна полетіти без потреби в оформленні візи, тоді організація подорожі за такий короткий час можлива.

3-turechyna

Актуальні гарячі тури в нас

Про такі тури потрібно завжди дізнаватись в інформаційних джерелах, так як вони мають властивість змінюватись та доповнюватись. Сьогодні гарячі тури – це  поїздка в Єгипет, Туреччину, Дубаї та деякі автобусні тури Європою.

Єгипет – тепло, сонячно, загадково, історично. Не пропустіть нагоди відпочити в Єгипті за приємними цінами, попереду Новий рік і зимові свята, чому б не урізноманітнити святкування в теплій погоді, біля відомих пірамід і кумедних верблюдів. Гарячий тур в Хургаду (найвідоміших курорт Єгипту) на двох коштує в межах 499$ за all inclusive.

Туреччина – чисте море, безкінечні розваги і супер-баня по-турецьки. Новий рік в Туреччині можна відсвяткувати потративши 600$ за двох.

Дубаї. Полетіти в ОАЕ за ціною Єгипту реально. Подорож маршрутом Дубай – Маскат – Сир-Бані-Яс – Абу-Дабі – Дубай за 750$ на двох. Цікаво чи не так?

І звичайно автобусні тури Європою, гарячі путівки які з’являються регулярно, потрібно просто слідкувати на сторінці vk.com/moreturivshengen та запитувати менеджерів, які завжди готові Вам допомогти організувати незабутній відпочинок за кордоном.

Наше туристичне агентство пропонує широкий вибір різних автобусних турів Європою у всі найцікавіші куточки світу. Ми допоможемо Вам провести незабутній вік-енд у: Австрії, Болгарії, Греції, Бельгії, Данії, Іспанії, Естонії, Італії, Латвії, Нідерландах, Люксембурзі, Німеччині, Польщі,  Норвегії, Румунії, Сербії, Словаччині, Швеції, Швейцарії та багато інших. Про актуальні пропозиції дешевих путівок зі Львова запитуйте у менеджерів:

+380975251480 – Ірина

+300683501297 – Марта

+380674960675 Христина