turystychna-viza.com підібрала напрямки, які відмінно підійдуть для хорошого, осіннього відпочинку 2017. Осінь – це початок нового сезону – оксамитового. ???

В цей період можна придбати тур за невисокою ціною. Потрібно тільки знати в які напрямки можна купити тур на осінь і не «пролетіти» з погодою, інакше економія коштів може зіпсувати відпустку.

Тури на вересень 2017

Тури в Італію

Цьогорічна спека в Італії, яка так часто сягала +48 у вересні падає. І відкриває сезон відпочинку, який дозволить комфортно почуватись на вулицях італійських курортів туристам.

У вересні, погодні умови Італії дозволяють відпочивати на пляжі, температура повітря не падає нижче як +27 градусів.

Тури в Чорногорію

Вересень – передостанній місяць, коли можна спокійно відправлятись у тур в Чорногорію. Погода в Чорногорії на вересень добре підходить для відпочинку. Середня температура повітря +25 градусів.

Пляжний відпочинок в цей час, ще відкрито.

Тури в Грецію

Осінь в Греції – звучить вже супер. Залишається тільки придбати тур до Греції і поїхати на відпочинок. До того ж, вересень у Греції теплий і привітний до туристів. Острова Кріт, Корфу, Санторіні  з радістю зустрінуть Вас.

Тури в Іспанію

Перший місяць осені в Іспанії – це +23…+26 градусів. Цілком зручний час для відпочинку. + ціни на тури знижені, рекомендуємо відправлятись до Майорки чи Тенеріфе. Однак відпочинок а Барселоні восени – це теж вдалий вибір.

Тури на жовтень 2017

Тури на Кубу

В жовтні, в Кубі закінчується сезон дощів, погода обіцяє не псувати сонячний відпочинок.

У жовтня на Кубі відбувається багато фестивалів і національних свят.

Тури на Сейшельські острови

Саме час насолоджуватись екзотикою. Жовтень – найбільш вдалий вибір для відпочинку на Сейшелах.

Тури в Домінікану

Жовтень в Домінікані – перехідний етап з низького сезону відпочинку до високого. На початку місяця ще не сильно спекотно, тому радимо їхати сюди саме в цей час. Туристів не багато, погода відмінна, тури ще не сильно дорогі, порівняно як в розпал сезону.

Тури на листопад 2017

Тури в Таїланд

Листопад в Таїланді – початок сезону відпочинку. Туристів в цей час спостерігається все більше, тому краще скористуватись послугою Раннє бронювання. Адже знайти житло самостійно, часто в Таїланді обертається в проблему.

Тури на Мальдіви

Мальдіви… погода на Мальдівах в листопаді найкраща для відпустки, особливо коли Ви їдете на відпочинок разом з дітьми. Температура води в океані не опускається нижче як +23 градуси.

Тури в ОАЕ

В листопаді, тури в ОАЕ набувають найбільшої популярності. Можна говорити, що це гарячий сезон відпочинку в ОАЕ. Все тому, що це найкращий місяць для пляжного відпочинку.

Середня температура повітря в ОАЕ, листопад: +28 градусів.

Різноманіття турів на осінь зашкалює. Пропонуємо переглянути туристичні пропозиції на будь-який смак та гаманець. Дивіться гарячі тури тут, або телефонуйте за номерами, що знаходяться тут.