🔥Гарячі путівки🔥– це те, що дуже люблять українські туристи, адже це змога купити тур за пів ціни і нічого не втратити на відпочинку.

Це останні пропозиції, які залишились в даному напрямку і для того, щоб вони не пропадали їх пропонують мандрівникам за дуже низькою вартістю. Єдине – це готовність до поїздки в деяких випадках за два-три дня!

Серед різноманіття пропозицій, можна натрапити на тури в Танзанію. Але перед покупкою путівки, радимо поцікавитись погодними умовами в даному напрямку, аби не потрапити в кліматичні умови, які можуть зіпсувати настрій.

Тури в Танзанію: погода☀

В Танзанії спостерігається екваторіальний мусонний тип клімату. Круглий рік тут переважає сонячна погода. На це впливає недалеко розміщення країни від екватора. Подалі від побережжя, в центральній частині Танзанії клімат більш сухий та гарячий.

Місяці, коли температура повітря сягає +35 градусів, а в деякий частинах країни навіть +38 градусів:

  • Грудень
  • Січень
  • Лютий

Але навіть в сильну спеку, в гірських місцевостях країни прохолодно (+10 градусів), тому краще захопіть з собою щось тепле.

Найбільш прохолодний місяць, а це +27 градусів тепла в середньому (вночі температура повітря може опускатись до +20 градусів):

  • Червень

Сезон дощів☔

Все залежить від того, яку частину Танзанії Ви обрали для відпочинку. На північній частині та побережжі, спостерігається сезон дощів з березня до травня і з вересня до листопада. На півдні та в центрі, сезон дощів триває з листопада до квітня.