Гарячі путівки – правильний вибір для тих, хто готовий летіти на відпочинок хоч завтра зранку.

Гарячі тури – ті, які з’являються за декілька днів/тижнів до поїздки. Тому, купуючи таку пропозицію, потрібно бути готовим швидко зібрати речі і відправитись на відпустку.

Єдиний мінус таких турів – їх може не бути, а якщо вони з’явились у Вашому полі зору, потрібно швидко реагувати, тому що, гарячі путівки довго не живуть.

Великий плюс гарячих турів – вони дешеві.

ГАРЯЧІ ТУРИ 2018

Гарячі тури, часто з’являються в наступних напрямках: Туреччина та Єгипет, Греція, Іспанія, Туніс і рідше Шрі Ланка, Тайланд.

Туреччина: гарячі тури 2018

Туреччина…чому її так часто обирають наші туристи? Та тому, що  в Туреччині є море. А вода нам ой як потрібна посеред спекотного літа.

Окрім того, курорти Туреччини часто пропонують Гарячі путівки.

Їжа, вода, сонце  – це те, що нам потрібно для щастя та спокою. Особливо хороший такий відпочинок для людей, робота яких, пов’язана з стресовими ситуаціями.

Море розслабляє, дає можливість подумати над власним життям, над тим, що ми робимо в житті не так. Людина, вона завжди прагне вдосконалення, така вже у нас психологія. Тому, якщо хочеться хоча б на декілька днів втекти від реальності і відчути справжнього себе, відправляйтесь на море! Відправляйтесь в Туреччину!

Навколишня обстановка, дозволить нервовій системі повністю відновитись та підготуватись до роботи.

Популярні курорти Туреччини: Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланія, Мармарис, Фетхіе, Бодрум, Кушадаси.

Єгипет: гарячі тури 2018

Вчені говорять, про ще одну причину, яка кличе нас літом на море. Вона стосується жінок.

Нам відомо, що людина на три чверті складається з води, а це наша – жіноча – сексуальна енергія. Недарма найспокусливіша богиня Афродіта, колись вийшла на землю з морської піни (до речі, зробила вона це на Кіпрі). Тому поблизу водойм ми виглядаємо яскравіше, гарніше, привабливіше і звабливіше, і чим більше води (а що в цьому сенсі може зрівнятися з морем, і вже тим більше океаном), тим сильніший цей ефект.

В Єгипті є одне з найкрасивіших у світі, море – Червоне. Відправтесь сюди, і побачите, що це діє. На морі, Ви однозначно будете себе почувати в гармонії та душевному спокої.

Популярні курорти Єгипту: Макаді Бей, Шарм-Ель-Шейх, Хургада, Марса-Алам, Дахаб, Таба, Набк-Бей, Ель-Гуна.

Гарячі путівки на літо 2018

Гарячі тури влітку потрібно вміти «зловити». Тому, якщо Ви натрапили на такий тур, купуйте його без жодних вагань та роздумів, адже такі путівки швидко пропадають з туристичного ринку.

Гарячі тури 2018 регулярно з’являються в нашій групі на фейзбук. Слідкуйте тут: https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/  . Гарячі тури на двох