Вінчання – це таїнство між двома людьми. Для кожного цей день особливий, але хтось надає перевагу обвінчатись в Україні, а дехто відправляється за кордон.

Якщо Ви також плануєте вирушити у весільний туризм, насамперед потрібно ознайомитись з необхідним пакетом документів, що необхідні для вінчання за межами своєї країни.

Однією з найпопулярніших країн для вінчання вважають Кіпр, і не дарма, адже ця країна просто створена для кохання. Тут «ходить» багато легенд про Богиню кохання, тут закоханих оточують кращі пейзажі світу, а також в Кіпрі є можливість обвінчатись в православному храмі.

Детальну інформацію про церкви в Кіпрі на березі моря, дивіться тут.

Весільний туризм: весілля в Кіпрі

Море турів допоможе організувати вінчання в Кіпрі і це обійдеться Вам в межах 600 євро. Наш весільний координатор організує Вам незабутнє весілля в Кіпрі.

В пакет послуг входить:

-організація весільного процесу (церемонія вінчання в церкві, підготовка необхідних документів, оплата всіх послуг);

-доставка свідоцтва про вінчання в готель;

-послуги весільного координатора;

-букет для нареченої;

-фотосесія;

-пляшка шампанського та інші послуги, якими забажають скористатись молодята. Детальніше, щодо цін та послуг, які стосуються організації весілля за кордоном, телефонуйте за номерами телефонів, що знаходяться тут.

Документи для вінчання в Кіпрі:

-довідка про офіційну реєстрацію шлюбу;

-закордонні паспорта;

-свідоцтва про народження;

-документ, який виданий церквою та дозволяє вінчатись (довідка про те, що попередньо не було церковного шлюбу або шлюб розірвано);

-свідоцтво про хрещення у православній церкві (у випадку, якщо немає свідоцтва про хрещення, потрібно взяти довідку, яка підтверджує Вас як віруючого християнина);

Всі документи мають бути переведені на англійську або грецьку мови. Термін дії довідок – 2 місяці.

Зверніть увагу, що бажаючі обвінчатись в Кіпрі, мають прибути до країни не пізніше як за 3 робочих дні та залишитись тут, не менше як 2-3 дні після вінчання, заради оформлення всіх необхідних документів.

Читайте також з цієї теми: Все про вінчання на Кіпрі: календар вінчань 2018