Візою прийнято називати дозвіл, що передбачає безперешкодний в’їзд на території іноземної країни. Візу можна отримати в Посольстві чи Консульстві тієї держави куди Ви плануєте подорож, за умови якщо між країнами діє візовий режим.

Наявність візи – це можливість відправитись в іноземну країну за умови дотримання правил візового режиму. Окрім візи, у Вас ще має бути ряд документів, які допоможуть перетнути кордон. На паспортному контролі, ймовірно, що Вас попросять показати наступні документи:

-закордонний паспорт;

-запрошення;

-докази, що у Вас є можливість проживати на території іноземної держави(готівка, за потреби письмова гарантія на Ваше матеріальне забезпечення сторони, куди Ви прямуєте);

-медична страховка.

1-dlia-chogo

Для чого потрібна віза?

З історії відомо, що в далекі середні віки в Єгипті приблизно розуміли, що таке віза. Вже тоді була система, за допомогою якої відмічали людей, що покидають територію рідної країни. Вже пізніше, після Другої Світової війни країни почали активно вводити візовий режим, заради безпеки. Мета візового режиму – покращити безпеку і зменшити ймовірність в’їзду ворогів на територію держави.

2iaki-vizy

Якими бувають візи?

Звичайно, що кожна країна має власну класифікацію віз. Але в загальному, можна виділити наступні:

  • Транзитна віза

Така віза зазвичай видається на короткий термін, дозволяє проїздом перетинати територію іноземної країни, для того аби потрапити до третьої держави.

  • Туристична віза

Віза оформляється людям, які прямують закордон з метою туристичної подорожі.

  • Робоча віза

Віза дозволяє легальне працевлаштування в країні, яка видає дану візу. Завдяки робочій візі Вам дозволяється офіційно працювати за кордоном.

  • Ділова віза

Таку візу оформляють люди, які часто їдуть закордон на ділові зустрічі, ведення бізнесу.

  • Журналістська віза

Таку візу вимагають не всі країни. Для здійснення своєї професійної діяльності журналістам потрібно оформляти відповідну візу в такі країни: Зімбабве, Іран, Куба, Північна Корея, Саудівська Аравія, США.

  • Імміграційна віза

Оформляється особами, які мають на меті переїхати в іншу країну для постійного проживання.

  • Електронна віза

Документи для вироблення електронної візи подаються в онлайн режимі через мережу Інтернет. Така віза зберігається у відповідній базі даних та прив’язується до паспорта.

  • Студентська віза

Оформляється з метою навчання закордоном.

Така віза видається, для того, щоби здійснити так званий закупівельний туризм на території іноземної держави.

4stop

Процедура оформлення візи доволі складна. Вона включає в себе заповнення анкет, зазвичай на мові країни, куди Ви вирушаєте, також важливо зібрати всі необхідні документи, інакше можете отримати відмову.

Відмова чи анулювання візи відбувається найчастіше за таких причин:

-не правильне оформлення документів(відсутність страховки, помилки в словах, вказана некоректна інформація, підробленні документи, несплата консульського збору);

-відсутність коштів на перебування в іноземній країні;

-загроза інтересам та безпеці держави, в яку Ви відправляєтесь;

-порушення правил візового в’їзду.

5agent

Різні країни виставляють свої вимоги щодо оформлення візи, кудись потрапити простіше, а кудись доволі складно. Для того аби з найменшою ймовірністю, практично нульовою – отримати відмову, радимо користуватись послугами кваліфікованих людей, що розуміються в цій справі. Так, робота агентів додатково оплачується, але це:

-допомога при оформленні документів;

-додаткові послуги (туристичні пропозиції, вакансії для роботи за кордоном, тощо);

-швидке та безпроблемне оформлення бажаної візи.

Якщо Ви відправляєтесь в туристичну подорож, тоді радимо оформляти візу в агентстві, яке надає туристичні послуги, адже це можливість зекономити і пришвидшити процес оформлення всіх потрібних документів, які дозволять відправитись закордон.

6turist

Плануєте відпочинок закордоном, але не маєте візи? Не хвилюйтесь і тур підберемо і візу оформимо! Звертайтесь:

(098)35-68-094

(097)52-51-480

(068)35-01-297