Аквапарки-місце, яке так люблять діти і навіть дорослі, де ви зможете відчути трохи адреналіну та підкорити найекстримальніші водні гірки.

Зараз аквапарки- досить популярна розвага і вони зустрічаються чи не в кожному місті, від дорогих та оригінальних, до простих і типових. Вони обладнані гірками різної висоти, всілякими басейнами, навіть із штучними хвилями, загалом це ідеальне місце, де можна відпочити в літню пору всією сім’єю. Якщо аквапарк закритого типу, то він зазвичай відчинений і взимку та у міжсезоння.

Багато аквапарків є в Іспанії – їх налічується аж 44, і з-поміж них компанія HomeToGo вибрала 10 найдешевших. При складанні такого рейтингу було взято до уваги такі показники: вартість вхідного квитка, паркінгу та ціна проживання у містах, що поблизу. Варто зауважити, що чим ближче до узбережжя розташовується аквапарк, тим вищі ціни спостерігаються.

Найбільше грошей вам доведеться витратити, якщо ви відвідаєте аквапарк Aguamar Water Park, що знаходиться на Ібіці. Відпочинок тут вам обійдеться у 636 євро.

Десять найдешевших аквапарків розташовуються у п’яти провінціях:  Кастилії-Ла-Манчі, Андалусії, Кастилії і Леон, Галісії та Валенсії. Перше місце у рейтингу і статус найдешевшого аквапарку Іспанії отримав комплекс Parque Acuático Playa Par, що приймає відвідувачів у Кастилії-Ла-Манчі. Уся сім’я тут може  витратити 94 євро, відпочиваючи весь день. На другій позиції опинився андалуський аквапарк Aquasierra у Кордові. Ціна відпочинку-102 євро із сім’ї.

Далі у рейтингу Gran Florida, що знаходиться у Кастилії і Леон, де за день сім’я, в середньому, витрачає 106 євро.

Четверте місце посів Aquapark Cerceda, що у Галісії, який обійдеться трішки дорожче- у 107 євро з сім’ї, що складається із чотирьох членів. П’ята позиція закріпилась за валенсійським комплексом Segóbriga Park-108 євро.  Наступна позиція закріпилась за Аgua Mágica, що в Андалусії з ціною у 114 євро. Сьоме місце у списку належить Isla León , що у Кастилії і Леоні відпочинком вартістю у 122 євро.  Восьма сходинка знову за аквапарком, що в Андалусії- Aquaola в Гранаді, де день відпочинку всією сім’єю коштуватиме 122 євро. Дев’яте місце зайняв Aquopolis у Севільї, де зазвичай сім’я із чотирьох осіб залишає приблизно 142 євро. І нарешті найдорожчим серед найдешевших варіантів став  Quesada Aquapark, де ви, відпочиваючи сім’єю, залишите своїх 149 євро.