Чи справді можна літати Європою всього за 10 євро? Сьогодні, українські авіалінії – це елітний транспорт, адже квитки коштують не дешево. В той час коли у Європі є можливість літати навіть за дешевшою ціною аніж їхати потягом.

Тож, як дешево і швидко добратись до місця призначення і при цьому купуючи акційний квиток на літак не спійматись на хитрощі працівників авіалінії?

1-kvytu-litak

Чому авіалінії пропонують квитки за знижкою?

На зменшення ціни впливають декілька чинників. Перший – це принцип супермаркету: вигідніше продати сотню-тисячу товарів з націнкою декілька копійок, ніж десять товарів з націнкою в одну гривню.

Ще знижка ціни авіаквитка часто відбувається так: у такий «дешевий» квиток нічого не включається. І вже за свої кошти ви змушені користуватись додатковими послугами: їжа, напої, багаж тощо.

І третій фактор, що впливає на знижку – це співпраця з дешевими аеропортами. Дешеві авіалінії часто співпрацюють з маленькими аеропортами, які дещо віддалені від великих міст, це дешевше для перевізників, а отже дешевше для пасажирів. Тільки от в іноземній країні не завжди зорієнтуєшся, як дібратись до потрібного місця. Тому перш ніж користуватись таким перельотом, варто зважити всі за і проти.

2-avialinii-evropa

Найбільш бюджетні авіалінії Європи

Якщо вас очікує далека мандрівка, тоді іноді буде вигідніше вилітати, з сусідньої Європейської країни, наприклад з Польщі. Тим більше, декому до Варшави навіть ближче ніж до Києва.

Так ось, найбільш дешевшим перевізником Європи вважається ірландський Ryanair. Користується послугами авіалінії достатня кількість людей. Як свідчить статистка, пройдешніми роками було перевезено мільйони пасажирів. При чому люди залишаються задоволені.

Квитки на Ryanair можна знайти за смішною ціною – 1 -2 євро. От наприклад, якщо вам потрібно злітати у Берлін, то з польського міста Ряшева(180 км. від Львова) можна купити квиток вартістю до 10 євро. Окрім того, ця компанія регулярно проводить акції, коли можна придбати квиток за 1-2 євро.

Якщо ви у пошуку дешевих рейсів, то їх також можна знайти на Fare Finder. Тут потрібно ввести бажаний аеропорт відправлення та бажану ціну на квиток. У підсумку отримуємо квитки в порядку з дешевшого до дорожчого.

Британська компанія EasyJet, також вважається великим бюджетним перевізником, яка за один рік перевозить приблизно 70 млн. пасажирів. Перевага компанії – це те, що вона співпрацює з основними аеропортами, а не з тими, що знаходяться за 100 км. до міста. Карту маршрутів авіалінії, можна переглянути тут.

Третє місце за дешевими квитками є норвезька компанія Norwegian Air. Актуальні промоції, публікуються на головній сторінці сайту, що є зручним для споживача.

Угорський Wizzair зайняв почесне четверте місце. Пошук цін та доступні авіаквитки, можна шукати на сайті. Одним мінусом цього перевізника є те, що безкоштовно дозволяється брати тільки рюкзак, за увесь інший багаж доводиться платити, навіть якщо це невеличкий кульок.

3-litak-ukr

Дешеві авіаквитки – це один з способів, зекономити на подорожі, але іноді така економія може обернутись ще більшими розтратами.

По-перше кожна авіакомпанія має свої норми, щодо перевезення багажу, здебільшого багаж, який ви зможете взяти з собою у салон літака не оплачується. Але компанія WizzAir, додаткову оплату знімає навіть за такий багаж, якщо він більший від розміру 42 x 32 x 25 см.  Тому, для того аби не була несподіванкою додаткова оплата за багаж, знайомтесь з правилами авіакомпанії попередньо.

Все ж, радимо вам брати все тільки необхідне, якщо ви відправляєтесь в далеку подорож. Адже зайвий багаж, може не тільки нашкодити вашому гаманцю, але й настрою і здоров’ю, адже його потрібно ще донести чи довести до місця призначення. Великий багаж – це як мінімум не зручно.

Що стосується їжі та напоїв, то вам варто знати, що всі рідини, які у будуть з собою у вас вилучать на борту літака. Тому радимо купувати воду у дюті-фрі аеропорту, тоді її можна спокійно брати у салон літака.

4-avia

Що стосується дешевих авіаліній України, то це окреме питання. Адже авіаквитки в Україні дешевими не бувають. І це факт.

Такі дорогі квитки аргументуються, декількома причинами. Перша – це низька конкурентність. Часто на одному маршруті працює одна-дві авіалінії, і зрозуміло, що в таких умовах низьким цінам просто не має звідки взятись, так як у пасажирів просто не має великого вибору.

Друга причина дорогих квитків – це те, що українці просто ще не звикли до такого транспорту, і багато людей продовжують користуватись наземним транспортом для поїздок. Тому і закладається бізнес-план на низьку наповненість літака пасажирами, а отже і великі ціни. І звідки тут має взятись бажання літати, коли квитки на літак такі дорогі?

Можливо, якби в Україні почали працювати європейські компанії, з цінами було б простіше, але їх зупиняє те, що багатостраждальна угода про безвізовий режим так і не може прийнятись.

Літати чи їздити, обирати вам. Звичайно, що і українські авіалінії часом також проводять акції на квитки, за цим просто потрібно слідкувати. А кому зручніше, то можна здійснювати переліт і з сусідньої країни. Тут вже вибір за вами.