Від тепер на VIP гостей будуть чекати на курорті для заможних туристів У Саудівській Аравії. Ця країна не перестає дивувати своїми непередбачуваними та фантастичними проектами. Амаала- назва нового курорту в цій країні, який розкинеться на Південному Синаї на березі Червоного моря . Це буде мега-проект класу люкс, який передбачає суцільну розкіш і вразить навіть найвибагливішого туриста.

Інвестиційний фонд Саудівської Аравії заявляє, що новий курорт, який передбачений на 2,5 мільйона найбагатших туристів в світі, в свою чергу запропонує гостям весь можливий комплекс послуг, які,  поки що, не представлені на жодному світовому курорті. До реалізації даного проекту приступлять вже з початку 2019 року, закінчити який планують вже до 2028 року. Проте в кінця 2020 частинка курорту, над якою старанно працюватимуть майже 2 роки, вже буде здана в експлуатацію. Для реалізації такого мега-грандіозного проекту потрібно чимало коштів, загальний розмір інвестицій наразі невідомий. На першому етапі втілення в реальність даного задуму будуть використані інвестиції PIF, надалі планується залучення приватних інвесторів.

Влада Саудівської Аравії заявила, що побудова Амаали-останній проект таких масштабів спрямований на розвиток туристичної сфери в країні, метою якого є створення повноцінної індустрії в сфері туризму. Крім того, будуть спрощені і умови в’їзду на територію нового курорту для іноземних гостей. Певні дії, аби полегшити умови візового режиму вже зроблені: від тепер з грудня місяця цього року іноземним гостям, які прибувають в країну на спортивні чи культурні заходи, видаватимуться спеціальні електронні візи. Амаала розташується біля ще одного дивовижного проекту, який реалізується Саудівською Аравією,-міста майбутнього Neom. Поруч також знаходитиметься ще один фантастичний курорт країни, який займає 50 островів Червоного моря.