Мальдіви – недорожчий варіант для відпочинку, проте навіть тут є можливість для дещо бюджетнішого відпочинку. Правління, до того ж, сприяє тому, аби і бюджетні туристи змогли комфортно відпочити на островах.

Один із способів приваблення мандрівників є гестхауси, які користуються неабияким попитом у мандрівників. За останні 5 років відкрилось 450 таких гостьових будинків, які гарно себе зарекомендували і отримали похвальні відгуки в мережі Інтернет. Молодь з Європи та Азії прибуваючи на Мальдіви для проживання, здебільшого, обирає місцеві гестхауси. Курорти Мальдівських островів відзначаються тим, що там постійно вирує бурне життя, як вдень, так і вночі. Туристів Манить живописна природа, райські умови і чудовий клімат. Попри високий статус на туристичному ринку, Мальдіви продовжують вдосконалюватись для своїх мандрівників.

Цього року було зведено і здано в експлуатацію 20 нових готелів, а наступного року планується побудова ще 50. Кожен об’єкт націлений приваблювати туриста певними спеціальними пропозиціями: в основному це додаткові бонуси у вигляді знижок на проживання і низьких цін для туристів, які заселяються вперше.

Ще одним кроком на зустріч туристам стало те, що на Мале, одному із островів, ведуться роботи по будівництву ще однієї злітно-посадкової смуги, адже там лише одна. Роботи повинні бути завершені до кінця цього року, проте в експлуатацію поки що нова смуга не здаватиметься. ЇЇ довжина становитиме 3400 метрів, ширина-60 метрів. З появою нової злітно-посадкової смуги на Мале зможуть приземлятись літаки Airbus A380, а також літаки авікамопаній середньої цінової доступності. Зі збільшенням кількості готелів дещо нижчої цінової категорії, розвитком системи «все включено» та доступними цінами на авіаквитки кількість туристів на Мальдівах повинна збільшитись.