Цього року, українці як ніколи почали активно купувати путівки на літо 2019, користуючись послугою Раннє бронювання турів.

  • Рекордна кількість туристів бажає відправитись до Туреччини.

Новина про те, що тури в Туреччину подорожчають цього року розлетілась досить швидко по мережі. І справді, квитки на літак та номери в готелях цьогоріч подорожчають на 15-20%. Для того, аби не натрапити на збільшення ціни на відпочинок, туристи почали активно бронювати путівки на літо просто вже.

  • Ця акція допомагає зекономити на відпочинку нічого не втрачаючи.

EARLY BOOKING 🐬🐠🐟ТУРЕЧЧИНА♥️Аланія 🔥Senza Hotels The Inn Resort & Spa 5* – 973$ за 2х 🚁🚁🚁 Виліт зі Львова 17.05.18😎😃на 10 днів🦋 😋 Харчування: УЛЬТРА все включено 🍉🍍🍌 За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 📲(068)-144-53-81 Марта🌺 🍓https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/ 🍓https://vk.com/moreturivshengen 🍓http://turystychna-viza.com 🍓Інстаграм moretyriv_lviv 💎м.Львів, вул.Городоцька 197 💎🌺 #Львів #Відпочинок #Море_турів #Гарячі_путівки #сонце #море_емоцій #неймовірні_враження🌍

A post shared by More_tyriv🌴🌎🏖 (@moretyriv_lviv) on

Зважаючи на те, що українці стали більше подорожувати ціни на популярні напрямки зростатимуть. Навіть бюджетні путівки в Туреччину, цілком ймовірно перетворяться на не бюджетні.

А для тих, хто розраховує на Гарячі тури в Туреччину, в нас не дуже добра новина. Через велику активність туристів з України та Європи, палаючих путівок може і не залишитись. Або ж будуть далеко не найкращі для відпустки пропозиції.

  • Тому, аби не натрапляти на ризик – краще купити тур за раннім бронюванням.

Читайте по темі: Як натрапити на дешевий тур?

Готелі не поспішатимуть робити знижки на відпочинок, тому що багато номерів вже куплені туристами з різних куточків світу (найбільше українці та європейці). Деякі комплекси вже навіть припинили послугу Раннє бронювання, розуміючи, що потрібна кількість гостей все-одно набереться.

  • Тому потрібно думати про подорож вже зараз, інакше відпустка в Туреччині може бути під великим знаком запитання.

Дивіться також:🌴Тури в Туреччину 2019: погода, курорти, розваги

Нагадаємо, Українська Асоціація туристичних агентств зробила підрахунки, та повідомила, що куплено мільйон бронювань путівок до курортів Туреччини. Це рекорд за увесь час. Минулого року, аналогічних путівок в Туреччину було куплено тільки 700 тисяч. Зокрема, в березні очікується ще більша кількість бронювань турів.

Дивіться детальніше про те, які ціни в Туреччину на Раннє бронювання разом з нами та цікаві туристичні пакети для українських любителів подорожувати: Туреччина на 10 днів | Раннє бронювання 2019☀🌍