Плануєте казковий відпочинок у тропічному раю? Зазирніть трохи глибше та відкрийте для себе більше.

 

Що насправді є на Балі, такого, що тягне сюди щороку мільйони туристів?

Океан? Пляжі? Розваги? Райська природа?

СТОП!!! Якщо Ви зібрались на пляжний відпочинок, тоді Вам в Тайланд на Крабі, Самуі, Пі-Пі – ці курорти ідеально підходять для відпочинку на пляжі, але не Балі. На Балі їдуть любителі активно провести час.

Велотуризм, захопливі екскурсії, рафтинг, серфінг – це все, чим обожнюють займатись туристи на Балі.

Велотуризм

Мандрівники спускаються на човнах острівними річками та займаються велотуризмом. Цей вид спорту на Балі, неодмінно принесе Вам безліч драйву, позитиву, емоцій. Та зможе пробудити жагу до життя.

Велотуризм, дозволить побачити села, будиночки, природні ландшафти острова. Найцікавіша місцевість для велопрогулянок знаходиться поблизу міста Убуд та села Саян. Село розташоване над річкою Юнг, в оточенні тропічного лісу і гірських схилів.

Під час такої мандрівки, можна скуштувати місцеву їжу: соус самбал, що подається з крекерами та кавою Копі-Лувак. До речі, це один з найдорожчих кавових сортів світу, що роблять з зерна, яке раніше їли мусанги або малі пальмові куниці. Зерна сушать, чистять, миють та готують каву.

Ще один з варіантів відпочинку на Балі – рафтинг.

Орендувати човен з гідом та зайнятись рафтингом. Чому б і ні?

Це можливість не тільки пережити «гострі» відчуття, але й оглянути природу на Балі: скелі, тропічні зарослі, ущелини до яких неможливо потрапити сушею.

Частіше за все, туристи спускаються річкою Аюнг, яка впадає в Індійський океан на півдні острова.

Читайте більше про відпочинок на Балі, та те, що насправді чекає туристів на острові: Заради цього туристи обирають Балі. А Ви б обрали?

Храм Пура Бесакіх, Балі

Екскурсії на Балі

Приблизно за 50 кілометрів від Убуда розташовується старовинний буддистський храм Пура Бесакіх. Святиня збудована на схилі гори Агунг.

Крім подорожей островом та знайомства з його колоритом, тут можна також чимало дізнатися про практики повітряної йоги та різні медитації.

Розваги та неймовірна природа на Балі – це ще не все, на курортах острова, добре розвинена туристична інфраструктура. Серед готелів, які найкраще підходять для відпочинку, ми виділили 6 найкращих (за відгуками туристів):

Ubud Village Hotel  Swandewi Homestay
Villa Indah Ubud  Kubu B’dauh Homestay
Kuta Luxury Residence  Juada Garden