Туреччина давно завоювала право на звання найкращої країни на туристичному ринку. Відпочинок там як і якісний, так і доступний. Найвідоміші курорти Туреччини знаходяться на берегах Середземного і Егейського морів.

Ми пропонуємо вам курортні готелі Сіде і Кемеру з лінії OTIUM за зниженими цінами по ранньому бронюванні на літо 2019. Саме час запланувати свій відпочинок.

Сіде – різнопланове місто-курорт в Туреччині. Тут знаходяться фешенебельні і бюджетні варіанти готелів з прекрасними піщаними пляжами. Місто дуже древнє, має багату античну історію. Тут збереглося багато пам’яток історії. Сіде славиться гранатовими садами і великими морськими черепахами. Курорт розрахований як для сімейного, так і для активного відпочинку. Пропонуємо вам чудові готелі для ідеального відпочинку в Сіде:

 

  • OTIUM ECO CLUB 5*
Виліт зі Львова 26.05 на 10 днів = 650$
Харчування: AL
  • OTIUM HOTEL SEVEN SEAS 5* 
Виліт зі Львова 27.05 на 10 днів = 700$
Харчування: UAL
Кемер – ідеальне місце в Туреччині для відпочинку з дітьми. Місцеві готелі потопають в різній зелені, що робить повітря справді найціннішим для здоров’я, а в більшості готелів робота персоналу поставлена ​​таким чином, щоб малюкам було максимально цікаво і комфортно. Окремо варто відзначити місцевий причал, який розрахований на безліч яхт.
  • OTIUM HOTEL LIFE 5*
Виліт зі Львова 26.05 на 10 днів = 745$
Харчування: UAL
Цікавлять інші тури та готелі для відпочинку в Туреччині? Тоді звертайтесь за номером і наш менеджер підбере для вас бажаний тур: +380683501297