Однією з найбільш екзотичних країн, яку можливо відвідати в світі є Шрі-Ланка. Раніше острів називався Цейлон і сьогодні носить офіційну назву Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка. Столиця Шрі-Джаяварденепура-Котте, а неофіційна – Коломбо.

Шрі-Ланка захоплює своїми пляжами, древньою історією, зеленою і багатою природою, дешевими цінами, смачною екзотичної їжею і постійними неймовірними пригодами. Серед 10-ти найбільш важливих місць, які повинен відвідати кожен, хто приїжджає на відпочинок в Шрі-Ланку є: Канді, Сігірія, Елла, Мірісса, Національний парк Яла, Галле, Пік Адама, Анурадхапура, Бентота, Королівський Ботанічний Сад.

  1. Канді

Відвідавши Канді, Ви назавжди запам’ятаєте її головну пам’ятку – Храм Зуба Будди. Увійти до храму можна тільки в одязі, що прикриває плечі та коліна. Також в Канді щодня проводять традиційні вогняні шоу. Приємно здивує ботанічний сад і церемонія з блакитними лотосами.

  1. Сігірія

Пам’ятки Сігірії – це немов музей під відкритим небом. Для екскурсії Вам знадобиться: зручне взуття, головний убір і вода. Яскравий вид Сігірії відкриється з вершини скелі Підурангала.

  1. Елла

У селі Елла Ви побачите гори, водоспади і навіть чайні плантації. Різноманітні місцеві SPA-послуги, унікальна кухня зроблять Ваш відпочинок в Шрі-Ланці незабутнім.

  1. Мірісса

Тут на Вас чекають дуже гарні пляжі, заняття серфінгом, покатаєтеся на байку, підете в сауну, на аювердичний масаж або поїздите на місцевому транспорті тук-туку вздовж узбережжя.

  1. Національний парк Яла

Для туристів тут пропонують джип-сафарі, щоб подивитися на гепардів, слонів, буйволів, косуль та інших диких тварин.

  1. Галле

У місті є унікальна пам’ятка архітектури – Форт Галле. Вас не залишать байдужими колоритні вулички старого міста, особлива атмосфера тут ввечері.

  1. Пік Адама

Місцеві жителі вважають дурнем того, хто не побував на Піку Адама. А якщо був там ще раз – двічі дурень. Тому що підйом на Пік Адама є досить складним, і передбачає подолання тисячі сходинок. Але, тим не менше, сюди приїжджають зустріти світанок сотні паломників.

  1. Анурадхапура

Місто Анурадхапура – давня столиця Шрі-Ланки. Обов’язково відвідайте статую Будди. Можливо, він розповість Вам про минуле, а може і нинішнього життя міста Анурадхапура.

  1. Бентота

Своєрідним центром водних розваг прийнято вважати Бентота. Прекрасні пляжі з комфортабельними готелями для відпочинку в Шрі-Ланці.

  1. Королівський Ботанічний Сад у Пераденії

Заснований в 1821 році, відомий унікальними колекціями орхідей, лікарських рослин, прянощів.

Як бачите, гарячі тури для відпочинку в Шрі-Ланці, надають можливість проведення чудового спільного вікенду.